ЗБ - распоред испита - ЈУЛ 2021. године

Студијски програм: Заштита биља

 

РАСПОРЕД KОЛОКВИЈУМА ЗА ЈУЛ 2021.

 

Заштита биља РАСПОРЕД КОЛОКВИЈУМА Јулски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
др Владанка Ступар Ратарство са семенарством 23.06. 09.00 Лаб 1
Органска пољопривреда 23.06. 10.00 Лаб 1
Мелиорације- агрономско инжењерство 23.06. 11.00 Лаб 1
Увод у агрономију 23.06. 09.00 Лаб 1
Физика, хемија и заштита земљишта 23.06. 10.00 Лаб 1
Воћарство и виноградарство 23.06. 11.00 Лаб 1
мр Александар Ивковић Хемија      
Милица Блажић Биологија I 24.06. 12.00 Лаб 1
Микробиологија 24.06. 13.00 Лаб 1
Физиологија  биљака 24.06. 14.00 Лаб 1
др Дарко Стојићевић Заштита агроекосистема 28.06. 10.00 Лаб 1
Ентомологија 28.06. 10.00 Лаб 1
Фитофармација 28.06. 10.00 Лаб 1
Корови и њихово сузбијање 28.06. 10.00 Лаб 1
др Злата Живковић Фитопатологија 01.07. 10.00 Лаб 1
Повртарство 01.07. 10.00 Лаб 1
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ЈУЛ 2021.

 

Заштита биља РАСПОРЕД ИСПИТА Јулски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
др Алексaндра Јанковић Математика 30.06. 12.00 Уч 3
мр Александар Ивковић Хемија  28.06. 09.00 Уч 2
мр Драган Шалер Примена рачунара 05.07. 10.00 РЦ 2
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић Биологија 1 02.07. 09.00 Уч 2
Микробиологија 02.07. 09.00 Уч 2
спец Гордана Ђулаковић Метеорологија са климатологијом 06.07. 09.00 Уч 2
Физиологија биљака 06.07. 10.00 Уч 2
Хортикултура 06.07. 11.00 Уч 2
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 09.07. 11.00 Уч.2
др Владан Ђулаковић Увод у агрономију 05.07. 09.00 Уч 2
Мелиорације 05.07. 09.00 Уч 2
Заштита агроекосистема 05.07. 09.00 Уч 2
Ратарство са семенарством 05.07. 10.00 Уч 2
др Татјана Секулић Ентомологија 30.06. 10.00 Уч 2
др Миливоје Миловановић Повртарство 01.07. 09.00 Уч 2
Пољопривредна механизација 01.07. 10.00 Уч 2
Машине у заштити биља  01.07. 11.00 Уч 2
Органска пољопривреда 08.07. 10.00 АМФ
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 07.07. 10.00 Уч 2
др Бен Младеновић Законска регулатива 01.07. 10.00 Каб 1
др Злата Живковић Фитопатологија 01.07. 10.00 Лаб 1
Фитофармација 01.07. 10.00 Лаб 1
Дијагноза биљних болести 01.07. 10.00 Лаб 1
др Владанка Ступар Физика, хемија и заштита земљишта 29.06. 09.00 Уч 2
Воћарство и виноградарство 29.06. 09.00 Уч 2
Лековито и зачинско биље 29.06. 09.00 Уч 2
др Милан Угриновић Корови и њихово сузбијање 29.06. 17.00 Уч 2
др Дарко Стојићевић  Производна пракса 05.07. 10.00 Лаб 1
Радна-феријална пракса 05.07. 10.00 Лаб 1
Технолошко – организациона пракса 05.07. 10.00 Лаб 1