ПТиН ОСС - распоред испита Јанар - 2022. године

 

 

Студијски програм: Прехрамбена технологија и нутриционизам - Основне струковне студије

 

 

РАСПОРЕД КОЛОКВИЈУМА ЈАНУАР 2022.

 

Редни број Предмет Семестар Датум Време Учионица
           
1 Биологија 1 1 17.01. 09.00 Лаб 1
2 Физиологија са анатомијом 2 19.01. 11.00 Уч 5
3 Лековито и зачинско биље 3 14.01. 13.00 Лаб 3
4 Прехрамбени адитиви 3 13.01. 13.00 Уч 5
5 Микробиологија са микробиологијом хране 3 14.01. 16.30 Уч 5
6 Технолошке операције 3 11.01. 14.00 Уч 5
7 Наука о храни 4 11.01. 09.00 Уч 5
8 Технологија вина и јаких алкохолних пића 4 11.01. 16.00 Уч 5
9 Санитација и хигијена 4 18.01. 14.00 Уч 5
10 Обрада намирница 4 20.01. 15.00 Уч 5
11 Исхрана и дијететика 5 12.01. 10.30 Каб ПТиН
12 Технологија воћа и поврћа 5 13.01. 16.00 Уч 5
13 Маркетинг исхране 5 13.01. 13.00 Уч 5
14 Макробиотика 5 13.01. 13.00 Уч 5
15 Имунологија за нутриционисте 5 19.01. 11.00 Уч 5
16 Сензорна анализа хране 6 11.01. 16.00 Уч 5
17 Амбалажа и паковање хране 6 18.01. 14.00 Уч 5
18 Контрола квалитета и безбедност хране 6 11.01. 10.00 Уч 5

 

ОДБРАНЕ СЕМИНАРСКИХ РАДОВА.

 

Редни број Предмет Семестар Датум Време Учионица
           
  Одбрана семинарских радова код др Вишње Сикимић   12.01. 12.00 Каб ПТиН 
  Одбрана семинарских радова код др Милоша Пурића        
  Сензорна анализа хране   11.01 17.00  
  Технологија вина и јап-а   11.01 17.00  
  Макробиотика    13.01 15.00  

 

 

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА Јануар 2022.

 

 

 

  Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД ИСПИТА Јануарски рок
Редни број Предмет Семестар Датум Време Учионица
1 Хемија 1 23.01. 12.00 Уч 5
2 Математика 1 18.01. 09.00 Уч 5
3 Биологија 1 1 22.01. 09.00 АМФ
4 Примена рачунара 1 24.01. 10.00 РЦ 2
5 Социологија и пословне комуникације 2 28.01. 11.00 АМФ
6 Биохемија 2 19.01. 09.00 Уч 5
7 Основи инжењерске технике 2 21.01. 09.00 Уч 5
8 Физиологија са анатомијом 2 25.01. 09.00 Уч 5
9 Инструменталне методе анализе 2 26.01. 15.00 Уч 5
10 Лековито и зачинско биље 3 28.01. 09.00 Лаб 2
11 Прехрамбени адитиви 3 18.01. 12.00 Уч 5
12 Микробиологија са микробиологијом хране 3 20.01. 13.00 Уч 5
13 Технолошке операције 3 24.01. 10.00 Уч 5
14 Аутоматско управљање 3 22.01. 09.00 Уч 3
15 Органска пољопривреда 4 19.01. 12.00 Лаб 2
16 Наука о храни 4 21.01. 12.00 Уч 5
17 Технологија меса 4 29.01. 10.00 Уч 5
18 Технологија вина и јаких алкохолних пића 4 29.01. 10.00 Уч 5
19 Санитација и хигијена 4 25.01. 12.00 Уч 5
20 Заштита агроекосистема 4 25.01. 10.00 Лаб 2
21 Обрада намирница 4 26.01. 12.00 Уч 5
22 Исхрана и дијететика 5 20.01. 15.00 Уч 5
23 Технологија воћа и поврћа 5 18.01. 10.00 АМФ
24 Технологија брашна са пекарством 5 18.01. 10.00 АМФ
25 Маркетинг исхране 5 24.01. 12.00 Уч 5
26 Макробиотика 5 24.01. 12.00 Уч 5
27 Технологија шећера и кондиторских производа 5 22.01. 09.00 Уч 5
28 Технологија млека 5 22.01. 09.00 Уч 5
29 Планирање и организација исхране 5 26.01. 09.00 Уч 5
30 Имунологија за нутриционисте 5 26.01. 09.00 Уч 5
31 Сензорна анализа хране 6 29.01. 12.00 Уч 5
32 Заштита и квалитет вода 6 28.01. 13.00 Лаб 3
33 Организација рада 6 21.01. 14.00 АМФ
34 Амбалажа и паковање хране 6 25.01. 14.00 Уч 5
35 Контрола квалитета и безбедност хране 6 19.01. 12.00 Уч 5
36 Пракса 6 19.01. 14.00 Уч 5
  Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.