ПТиН - распоред испита - Октобар 2021. године

Студијски програм: Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

РАСПОРЕД KОЛОКВИЈУМА ЗА Октобар 2021.

 

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД КОЛОКВИЈУМА Октобарски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
мр Александар Ивковић Хемија      
Инструменталне методе анализе      
Биохемија      
др Владанка Ступар Органска пољопривреда 15.09. 10.00 Лаб 1
Блажић  Милица Биологија 1 14.09. 09.00 Лаб 1
мр Љубовна Миронова Ђурић  Основе  инжењерске технике 15.09. 09.00 Уч 3
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 16.09. 11.00. Уч 5
др Славица Чабрило (Нада Јелић) Обрада намирница 16.09. 11.00 Уч 5
мр Милош Пурић Технологија вина и јап-а 15.09. 11.00 Уч 5
Технолошке операције 15.09. 12.00 Уч 5
Сензорна анализа хране 15.09. 12.00 Уч 5
др Вишња Сикимић ( Нада Јелић) Наука о храни 13.09. 15.00 Уч 2
Исхрана и дијететика 13.09. 15.00 Уч 2
Технологија кондиторских производа 13.09. 17.00 Уч 2
Управљање контролом и безбедношћу хране. 13.09. 15.00 Уч 2
Контрола квалитета 13.09. 17.00 Уч 2
Контрола квалитета и безбедност хране 13.09. 17.00 Уч 2
Технологија млека 13.09. 17.00 Уч 2
Специјализација-технологија млека 13.09. 17.00 Уч 2

  

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА Октобар 2021.

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД ИСПИТА Октобарски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
мр Алексанар Ивковић Хемија  23.09. 09.00 Уч 5
Биохемија  23.09. 09.00 Уч 5
Инструменталне методе анализе  23.09. 09.00 Уч 5
др Александра Јанковић Математика 22.09. 10.00 Уч 3
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић Биологија 17.09. 09.00 Уч 2
мр Драган Шалер Примена рачунара 27.09. 12.00 РЦ 2
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 27.09. 10.00 Уч 2
мр Љубов Миронова-Ђурић Основе инжењерске технике 21.09. 10.00 Уч 3
др Љиљана Јовановић – Панић Физиологија са анатомијом 27.09. 15.00 Лаб 2
Имунологија за нутриционисте 27.09. 16.00 Лаб 2
Микробиологија са микробиологијом хране 27.09. 17.00 Лаб 2
Заштита и квалитет вода 27.09. 16.00 Лаб 2
Специјализација 27.09. 17.00 Лаб 2
др Владанка Ступар Лековито и зачинско биље 21.09. 09.00 Уч 2
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 16.09. 11.00 Уч 5
Технологија воћа и поврћа 16.09. 12.00 Уч 5
Технологија брашна са пекарством 16.09. 13.00 Уч 5
Санитација и хигијена 16.09. 14.00 Уч 5
Амбалажа и паковање хране 16.09. 11.00 Уч 5
Обрада намирница 16.09. 12.00 Уч 5
Специјализација 16.09. 13.00 Уч 5
мр Милош Пурић Технолошке операције 22.09. 10.00 Уч 5
Маркетинг исхране 22.09. 11.00 Уч 5
Сензорна анализа хране 22.09. 12.00 Уч 5
Макробиотика 22.09. 11.00 Уч 5
Технологија вина и јапа 22.09. 14.00 Уч 5
Технологија меса 22.09. 15.00 Уч 5
Специјализација 22.09. 12.00 Уч 5
др Миливоје Миловановић Органска пољопривреда 23.09. 10.00 АМФ
др Вишња Сикимић Наука о храни 21.09. 08.00 Уч 5
Исхрана и дијететика 21.09. 09.00 Уч 5
Контрола квалитета и безбедност хране 21.09. 10.00 Уч 5
Технологија шећера и кондиторских производа 21.09. 12.00 Уч 5
Технологија млека 21.09. 12.00 Уч 5
Функционална храна 21.09. 13.00 Уч 5
Планирање и организација исхране 21.09. 10.30 Уч 5
Специјализација 21.09. 13.00 Уч 5
др Александра Јанковић Аутоматско управљање 23.09. 12.00 Уч 3
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 17.09. 15.00 Уч 2
др Владан Ђулаковић Заштита агросистема 20.09. 09.00 Уч 2
др Миодраг Станисављевић Процеси у животној средини 15.09. 09.00 Уч 2
Третман отпада и рециклажа 15.09. 12.00 Уч 2
Нада Јелић Пракса у договору  са проф  
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.