ПТиН - распоред испита - Септембар 2021. године

Студијски програм: Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

РАСПОРЕД KОЛОКВИЈУМА ЗА Септембар 2021.

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД КОЛОКВИЈУМА Септемарски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
мр Александар Ивковић Хемија      
Инструменталне методе анализе      
Биохемија      
др Владанка Ступар Органска пољопривреда 25.08. 10.00 Лаб 1
Блажић  Милица Биологија 1 26.08. 12.00 Лаб 1
мр Љубовна Миронова Ђурић  Основе  инжењерске технике 25.08. 09.00 Уч 3
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 09.09. 11.00. Уч 5
др Славица Чабрило (Нада Јелић) Обрада намирница 09.09. 11.00 Уч 5
мр Милош Пурић Технологија вина и јап-а 25.08. 11.00 Уч 5
Технолошке операције 25.08. 12.00 Уч 5
Сензорна анализа хране 25.08. 12.00 Уч 5
др Вишња Сикимић ( Нада Јелић) Наука о храни 27.08. 09.00 Уч 2
Исхрана и дијететика 27.08. 09.00 Уч 2
Технологија кондиторских производа 27.08. 11.00 Уч 2
Управљање контролом и безбедношћу хране. 27.08. 09.00 Уч 2
Контрола квалитета 27.08. 11.00 Уч 2
Контрола квалитета и безбедност хране 27.08. 11.00 Уч 2
Технологија млека 27.08. 11.00 Уч 2
Специјализација-технологија млека 27.08. 11.00 Уч 2

 

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА Септембар 2021.

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД ИСПИТА Септембарскии рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
мр Алексанар Ивковић Хемија  02.09. 09.00 Уч 5
Биохемија  07.09. 09.00 Уч 5
Инструменталне методе анализе  03.09. 09.00 Уч 5
др Александра Јанковић Математика 01.09. 14.00 Уч 3
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић Биологија 03.09. 09.00 Уч 2
мр Драган Шалер Примена рачунара 06.09. 10.00 РЦ 2
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 03.09. 11.00 Уч 2
мр Љубов Миронова-Ђурић Основе инжењерске технике 31.08. 10.00 Уч 3
др Љиљана Јовановић – Панић Физиологија са анатомијом 06.09. 15.00 Лаб 2
Имунологија за нутриционисте 06.09. 16.00 Лаб 2
Микробиологија са микробиологијом хране 06.09. 17.00 Лаб 2
Заштита и квалитет вода 06.09. 16.00 Лаб 2
Специјализација 06.09. 17.00 Лаб 2
др Владанка Ступар Лековито и зачинско биље 31.08. 09.00 Уч 2
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 09.09. 11.00 Уч 5
Технологија воћа и поврћа 09.09. 12.00 Уч 5
Технологија брашна са пекарством 09.09. 13.00 Уч 5
Санитација и хигијена 09.09. 14. 00 Уч 5
Амбалажа и паковање хране 09.09. 11.00 Уч 5
Обрада намирница 09.09. 12.00 Уч 5
Специјализација 09.09. 13.00 Уч 5
мр Милош Пурић Технолошке операције 01.09. 10.00 Уч 5
Маркетинг исхране 01.09. 11.00 Уч 5
Сензорна анализа хране 01.09. 12.00 Уч 5
Макробиотика 01.09. 11.00 Уч 5
Технологија вина и јапа 01.09. 14.00 Уч 5
Технологија меса 01.09. 15.00 Уч 5
Специјализација 01.09. 12.00 Уч 5
др Миливоје Миловановић Органска пољопривреда 09.09. 09.00 АМФ
др Вишња Сикимић Наука о храни 30.08. 08.00 Уч 5
Исхрана и дијететика 30.08. 09.00 Уч 5
Контрола квалитета и безбедност хране 30.08. 14.00 Уч 5
Технологија шећера и кондиторских производа 30.08. 12.00 Уч 5
Технологија млека 30.08. 12.00 Уч 5
Функционална храна 30.08. 13.00 Уч 5
Планирање и организација исхране 30.08. 10.30 Уч 5
Специјализација 30.08. 13.00 Уч 5
др Александра Јанковић Аутоматско управљање 02.09. 12.00 Уч 3
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 03.09. 15.00 Уч 2
др Владан Ђулаковић Заштита агросистема 30.08. 09.00 Уч 2
др Миодраг Станисављевић Процеси у животној средини 08.09. 09.00 Уч 2
Третман отпада и рециклажа 08.09. 12.00 Уч 2
Нада Јелић Пракса у договору  са проф  
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.