ПТиН - распоред испита - ЈУЛ 2021. године

Студијски програм: Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

РАСПОРЕД KОЛОКВИЈУМА ЗА ЈУЛ 2021.

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД КОЛОКВИЈУМА Јулски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
мр Александар Ивковић Хемија      
Инструменталне методе анализе      
Биохемија      
др Владанка Ступар Органска пољопривреда 23.06. 10.00 Лаб 1
Блажић  Милица Биологија 1 24.06. 12.00 Лаб 1
мр Љубовна Миронова Ђурић  Основе  инжењерске технике 23.06. 09.00 Уч 3
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 08.07. 11.00. Уч 5
др Славица Чабрило (Нада Јелић) Обрада намирница 08.07. 11.00 Уч 5
мр Милош Пурић Технологија вина и јап-а 23.06. 10.00 Уч 5
Технолошке операције 23.06. 10.00 Уч 5
Сензорна анализа хране 23.06. 10.00 Уч 5
др Вишња Сикимић ( Нада Јелић) Наука о храни 22.06. 09.00 Уч 2
Исхрана и дијететика 22.06. 09.00 Уч 2
Технологија кондиторских производа 22.06. 10.30 Уч 2
Управљање контролом и безбедношћу хране. 22.06. 09.00 Уч 2
Контрола квалитета 22.06. 10.30 Уч 2
Контрола квалитета и безбедност хране 22.06. 10.30 Уч 2
Технологија млека 22.06. 10.30 Уч 2
Специјализација-технологија млека 22.06. 10.30 Уч 2

 

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ЈУЛ 2021.

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД ИСПИТА Јулски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
мр Алексанар Ивковић Хемија  28.06. 09.00 Уч 2
Биохемија  06.07. 09.00 Уч 5
Инструменталне методе анализе  02.07. 09.00 Уч 5
др Александра Јанковић Математика 30.06. 10.00 Уч 3
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић Биологија 02.07. 09.00 Уч 2
мр Драган Шалер Примена рачунара 05.07. 10.00 РЦ 2
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 09.07. 11.00 Уч 2
мр Љубов Миронова-Ђурић Основе инжењерске технике 29.06. 10.00 Уч 3
др Љиљана Јовановић – Панић Физиологија са анатомијом 05.07. 15.00 Лаб 2
Имунологија за нутриционисте 05.07. 16.00 Лаб 2
Микробиологија са микробиологијом хране 05.07. 17.00 Лаб 2
Заштита и квалитет вода 05.07. 16.00 Лаб 2
Специјализација 05.07. 17.00 Лаб 2
др Владанка Ступар Лековито и зачинско биље 29.06. 09.00 Уч 2
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 08.07. 11.00 Уч 5
Технологија воћа и поврћа 08.07. 12.00 Уч 5
Технологија брашна са пекарством 08.07. 13.00 Уч 5
Санитација и хигијена 08.07. 14. 00 Уч 5
Амбалажа и паковање хране 08.07. 11.00 Уч 5
Обрада намирница 08.07. 12.00 Уч 5
Специјализација 08.07. 13.00 Уч 5
мр Милош Пурић Технолошке операције 30. 06. 13.00 Уч 5
Маркетинг исхране 30. 06. 12.00 Уч 5
Сензорна анализа хране 30. 06. 12.00 Уч 5
Макробиотика 30. 06. 12.00 Уч 5
Технологија вина и јапа 30. 06. 14.00 Уч 5
Технологија меса 30. 06. 15.00 Уч 5
Специјализација 30. 06. 12.00 Уч 5
др Миливоје Миловановић Органска пољопривреда 08.07. 09.00 АМФ
др Вишња Сикимић Наука о храни 28.06. 08.00 Уч 5
Исхрана и дијететика 28.06. 09.00 Уч 5
Контрола квалитета и безбедност хране 28.06. 14.00 Уч 5
Технологија шећера и кондиторских производа 28.06. 12.00 Уч 5
Технологија млека 28.06. 12.00 Уч 5
Функционална храна 28.06. 13.00 Уч 5
Планирање и организација исхране 28.06. 10.30 Уч 5
Специјализација 28.06. 13.00 Уч 5
др Александра Јанковић Аутоматско управљање 01.07. 12.00 Уч 3
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 07.07. 10.00 Уч 2
др Владан Ђулаковић Заштита агросистема 05.07. 09.00 Уч 2
др Миодраг Станисављевић Процеси у животној средини 07.07. 09.00 Уч 2
Третман отпада и рециклажа 07.07. 12.00 Уч 2
Нада Јелић Пракса у договору  са проф  
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.