ЕиР - распоред испита Октобар - 2021. године

 

 

Студијски програм: Електротехника и рачунарство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА Октобар 2021.

 

 

Електротехника и рачунарство РАСПОРЕД ИСПИТА Октобарски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
мр Алекса Срданов Математика 1 20.09. 10.00 АМФ
Математика 2  16.09. 10.00 АМФ
Увод у програмирање  20.09. 12.00 АМФ
Уградња и одржавање рачунара 22.09. 15.00 Рц 1
Увод у интернет технологије 16.09. 10.00 АМФ
Објектно програмирање 16.09. 12.00 АМФ
др Мирко Благојевић Социологија и пословна комуникација 27.09. 10.00 Уч 2
др Драгослав Перић Примена рачунара 22.09. 09.00 Уч 1
Електрична мерења 22.09. 09.00 Уч 1
Пројектовање помоћу рачунара 22.09. 10.00 Уч 1
Електроенергетске мреже 22.09. 10.00 Уч 1
Електричне инсталације са осветљењем 22.09. 11.00 Уч 1
мр Ђорђе Марјановић Основи електротехнике 1 17.09. 09.00 Уч 1
Основи електротехнике 2 24.09. 10.00 Уч 1
Разводна постројења 17.09. 11.00 Уч 1
Релејна заштита 24.09. 12.00 Уч 1
Електричне машине 2 24.09. 14.00 Уч 1
мр Љубов Миронова Ђурић Техничка физика 21.09. 15.00 Уч 3
др Радиша Стефановић Основи електронике 21.09. 12.00 Уч 1
Основи рачунарске технике 21.09. 14.00 Уч 1
Софтверски алати 23.09. 11.00 Уч 1
Енергетска електроника 23.09. 12.00 Уч 1
др Александра Јанковић Аутоматско управљање 23.09. 12.00 Уч 3
Аутоматизација производње 23.09. 12.00 Уч 3
Инжењерска графика 23.09. 12.00 Уч 3
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 17.09. 14.00 Уч 2
мр Лазар Сикимић Електричне машине 1 21.09. 15.00 Уч 1
Електромоторни погони 21.09. 15.00 Уч 1
др Зоран Јеремић Технички материјали 15.09. 16.00 Уч 1
Електране 15.09. 16.00 Уч 1
др Мирко Јовановић Основи инжењерске технике 24.09. 10.00 Уч 3
Контрола квалитета  24.09. 10.00 Уч 3
др Милан Банковић Оперативни системи 21.09. 16.00 Уч 1
Администрација рачунарских мрежа 21.09. 16.00 Уч 1
Драган Миловановић Стручна пракса рачунарство и информатика 22.09. 15.30 Рц 1
Милан Јовић Стручна пракса-енергетика 22.09. 14.00 Е Лаб
мр Драган Шалер Рачунарска графика  22.09. 10.00 Рц 2
др Суад Суљовић Базе података  23.09. 15.30 РЦ 1
Интернет програмирање 23.09. 15.30 РЦ 1
Микроконтролери 22.09. 15.30 РЦ 1
Уградња и одржавање рачунара 15.09. 15.00 РЦ 1
Увод у интернет технологије  23.09. 15.30 РЦ 1
Увод у рачунарске мреже 15.09. 15.00 РЦ 1
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.