ЕиР - распоред испита Септембар - 2021. године

 

 

Студијски програм: Електротехника и рачунарство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА Септембар 2021.

 

Електротехника и рачунарство РАСПОРЕД ИСПИТА Септембарски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
мр Алекса Срданов Математика 1 30.08. 10.00 АМФ
Математика 2  07.09. 10.00 АМФ
Увод у програмирање  30.08. 12.00 АМФ
Уградња и одржавање рачунара 01.09. 15.00 Рц 1
Увод у интернет технологије 07.09. 10.00 АМФ
Објектно програмирање 07.09. 12.00 АМФ
др Мирко Благојевић Социологија и пословна комуникација 03.09. 11.00 Уч 2
др Драгослав Перић Примена рачунара 07.09. 09.00 Уч 1
Електрична мерења 07.09. 09.00 Уч 1
Пројектовање помоћу рачунара 07.09. 10.00 Уч 1
Електроенергетске мреже 07.09. 10.00 Уч 1
Електричне инсталације са осветљењем 07.09. 11.00 Уч 1
мр Ђорђе Марјановић Основи електротехнике 1 03.09. 09.00 Уч 1
Основи електротехнике 2 10.09. 10.00 Уч 1
Разводна постројења 03.09. 11.00 Уч 1
Релејна заштита 10.09. 12.00 Уч 1
Електричне машине 2 10.09. 14.00 Уч 1
мр Љубов Миронова Ђурић Техничка физика 31.08. 15.00 Уч 3
др Радиша Стефановић Основи електронике 31.08. 12.00 Уч 1
Основи рачунарске технике 31.08. 14.00 Уч 1
Софтверски алати 02.09. 11.00 Уч 1
Енергетска електроника 02.09. 12.00 Уч 1
др Александра Јанковић Аутоматско управљање 02.09. 12.00 Уч 3
Аутоматизација производње 02.09. 12.00 Уч 3
Инжењерска графика 02.09. 12.00 Уч 3
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 03.09. 15.00 Уч 2
мр Лазар Сикимић Електричне машине 1 30.08. 15.00 Уч 1
Електромоторни погони 30.08. 15.00 Уч 1
др Зоран Јеремић Технички материјали 08.09. 16.00 Уч 1
Електране 08.09. 16.00 Уч 1
др Мирко Јовановић Основи инжењерске технике 10.09. 10.00 Уч 3
Контрола квалитета  10.09. 10.00 Уч 3
др Милан Банковић Оперативни системи 31.08. 16.00 Уч 1
Администрација рачунарских мрежа 31.08. 16.00 Уч 1
Драган Миловановић Стручна пракса рачунарство и информатика 01.09. 15.30 Рц 1
Милан Јовић Стручна пракса-енергетика 01.09. 14.00 Е Лаб
мр Драган Шалер Рачунарска графика  01.09. 10.00 Рц 2
др Суад Суљовић Базе података  02.09. 15.30 РЦ 1
Интернет програмирање 02.09. 15.30 РЦ 1
Микроконтролери 01.09. 15.30 РЦ 1
Уградња и одржавање рачунара 08.09. 15.30 РЦ 1
Увод у интернет технологије 02.09. 15.30 РЦ 1
Увод у рачунарске мреже 08.09. 15.30 РЦ 1
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.