ЕиР - распоред испита ЈУЛ - 2021. године

 

 

Студијски програм: Електротехника и рачунарство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ЈУЛ 2021.

 

Електротехника и рачунарство РАСПОРЕД ИСПИТА Јулски рок
НАСТАВНИК Предмет Датум Време Учионица
мр Алекса Срданов Математика 1 28.06. 10.00 АМФ
Математика 2  06.07. 10.00 АМФ
Увод у програмирање  28.06. 12.00 АМФ
Објектно програмирање 06.07. 12.00 АМФ
др Мирко Благојевић Социологија и пословна комуникација 09.07. 11.00 Уч 2
др Драгослав Перић Примена рачунара 30.06. 09.00 Уч 1
Електрична мерења 30.06. 10.00 Уч 1
Пројектовање помоћу рачунара 30.06. 11.00 Уч 1
Електроенергетске мреже 30.06. 12.00 Уч 1
Електричне инсталације са осветљењем 30.06. 13.00 Уч 1
мр Ђорђе Марјановић Основи електротехнике 1 02.07. 09.00 Уч 1
Основи електротехнике 2 09.07. 10.00 Уч 1
Разводна постројења 02.07. 11.00 Уч 1
Релејна заштита 09.07. 12.00 Уч 1
Електричне машине 2 09.07. 14.00 Уч 1
мр Љубов Миронова Ђурић Техничка физика 29.06. 15.00 Уч 3
др Радиша Стефановић Основи електронике 29.06. 12.00 Уч 1
Основи рачунарске технике 29.06. 14.00 Уч 1
Софтверски алати 01.07. 11.00 Уч 1
Енергетска електроника 01.07. 12.00 Уч 1
др Александра Јанковић Аутоматско управљање 01.07. 12.00 Уч 3
Аутоматизација производње 07.07. 12.00 Уч 3
Инжењерска графика 07.07. 12.00 Уч 3
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 07.07. 10.00 Уч 2
мр Лазар Сикимић Електричне машине 1 28.06. 15.00 Уч 1
Електромоторни погони 28.06. 15.00 Уч 1
др Зоран Јеремић Технички материјали 07.07. 16.00 Уч 1
Електране 07.07. 16.00 Уч 1
др Мирко Јовановић Основи инжењерске технике 09.07. 10.00 Уч 3
Контрола квалитета  09.07. 10.00 Уч 3
др Милан Банковић Оперативни системи 29.06. 16.00 Уч 1
Администрација рачунарских мрежа 29.06. 16.00 Уч 1
Драган Миловановић Стручна пракса рачунарство и информатика 30.06. 15.30 Рц 1
Милан Јовић Стручна пракса-енергетика 30.06.  14.00 Е Лаб
мр Драган Шалер Рачунарска графика  30.06.  10.00 Рц 2
др Суад Суљовић Базе података  30.06. 15.30 Рц 1
Интернет програмирање 30.06. 15.30 Рц 1
Микроконтролери 30.06. 15.30 Рц 1
Уградња и одржавање рачунара 05.07. 15.30 Рц 1
Увод у интернет технологије 05.07. 15.30 Рц 1
Увод у рачунарске мреже 05.07. 15.30 Рц 1
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.