Октобар 2 2021. - распоред испита

Испитни рок Октобар 2 одржаће се 29.10.2021. према следећем распореду:

 

 

Предмет Проф време просторија
       
Оперативни системи Банковић Милан 15:00 рц 2 
Социологија и пословне комуникације Благојевић Мирко 9:00 рц 2 
Биологија 1 Ђорђевић-Милорадовић Јасминка 9:00 лаб 1
Екологија биљака Ђорђевић-Милорадовић Јасминка 10:00 лаб 1 
Микробиологија Ђорђевић-Милорадовић Јасминка 10:00 лаб 1
Хортикултура Ђулаковић Гордана 9:00 уч 2
Урбана екологија и пејзажна архитектура Ђулаковић Гордана 10:00 уч 2
Метеорологија са климатологијом Ђулаковић Гордана 11:00 уч 2
Урбана екологија и пејзажна архитектура Ђулаковић Гордана 10:00 уч 2
Хемија Ивковић Александар 10:00 лаб 2
Инструменталне методе анализе Ивковић Александар 11:00 лаб 2
Биохемија Ивковић Александар 12:00 лаб 2
Аутоматско управљање Јанковић Александра 15:00 уч 2
Математика Јанковић Александра 16:00 уч 2
Конструктивна геометрија и графика Јанковић Александра 17:00 уч 2
Електране Јеремић Зоран 16:30 уч 3
Технички материјали Јеремић Зоран 16:30 уч 3
Основи инжењерске технике Јовановић Мирко 10:00 уч 3
Микробиологија са микробиологијом хране Јовановић-Панић Љиљана 12:00 рц 2 
Основи електротехнике 2 Марјановић Ђорђе 9:00 уч 1
Органска пољопривреда Миловановић Миливоје 11:00 уч 3
Повртарство Миловановић Миливоје 12:00 уч 3
Пољопривредна механизација Миловановић Миливоје 11:30 уч 3
Техничка физика Миронова-Ђурић Љубов 12:00 уч 1
Физика животне средине Миронова-Ђурић Љубов 12:00 уч 1
Електричне инсталације са осветљењем Перић Драгослав/Милан Јовић 13:00 уч 1
Електроенергетске мреже Перић Драгослав/Милан Јовић 13:30 уч 1
Сензорна анализа хране Пурић Милош 13:00 лаб 2
Заштита Биодиверзитета Секулић Татјана 12:00 лаб 1 
Биологија 2 Секулић Татјана 13:00 лаб 1
Контрола квалитета и безбедност хране Сикимић Вишња 9:00 уч 5
Наука о храни Сикимић Вишња 10:00 уч 5
Исхрана и дијететика Сикимић Вишња 10:00 уч 5
Електричне машине 1 Сикимић Лазар 14:00 уч 5
Електромоторни погони Сикимић Лазар 15:00 уч 5
Математика 1 Срданов Алекса 9:00 Амф
Математика 2 Срданов Алекса 10:00 Амф
Објектно програмирање Срданов Алекса 13:00 Амф
Увод у интернет технологије Суљовић Суад 10:00 РЦ1
Математика Срданов Алекса 9:00 Амф
Математика 1 Срданов Алекса 9:00 Амф
Математика 2 Срданов Алекса 11:00 Амф
Загађење и заштита ваздуха Станисављевић Миодраг 12:00 уч 2
Процеси у животној средини и управљање Станисављевић Миодраг 12:30 уч 2
Технологија заштите животне средине Станисављевић Миодраг 13:00 уч 2
Третман отпада и рециклажа Станисављевић Миодраг 14:00 уч 2
Биохемија Александар Ивковић 12:00 лаб 2
Стручна пракса Нада Јелић 15:00 лаб 2
Физика, хемија и заштита земљишта Ступар Владанка 11:00 лаб 1
Прехрамбени адитиви Чабрило Славица 9:00 лаб 2
Пројектовање помоћу рачунара Шалер Драган 10:00 рц 2 
Рачунари и програмирање Шалер Драган 11:00 рц 2