Коначна ранг листа - други уписни рок - 08.09.2021

Други уписни рок - Коначна ранг листа - 08. септембар 2021.

 


Електротехника и рачунарство
 

 


Заштита Животне Средине

 


Машинство
 

 

 
Заштита биља
 
Прехрамбена Технологија
и нутриционизам  
  upis
Безбедност и здравље на раду

 

Упис примљених кандидата

Упис кандидата:         09. септембар 2021.  од 08:00 до 14:00 часова

 

Упис примљених кандидата oбавиће се према распореду који се дефинише при објављивању резултата конкурса.

Кандидати који стекну право на упис у Одсеку Примењене инжењрске науке  подносе:

  1. Сведочанства за све разреде средње школе и диплому;
  2. Извод из матичне књиге рођених (оверена копија или оригинал);
  3. Два попуњена обрасца ШВ-20;
  4. Индекс, са попуњеним личним подацима (добија се у школи);
  5. Две фотографије 3.5 х 4.5 cm;
  6. Потврда о извршеној уплати накнаде за трошкове уписа од 4.000 динара (сви студенти).
  7. Потврда о уплати прве рате школарине (самофинансирајући студенти).
  8. Кандидати који су у радном односу треба да приложе и потврду о запослењу.

Уплата накнаде за трошкове уписа се врши на следећи начин:

uplata2 1024x278

 

За студенте који се сами финансирају:

skolarina 001

 

Фотокопије докумената кандидата који нису примљени на конкурс не враћају се.


 

Електротехника и рачунарство

 

Кандидати закључно са редним бројем 13 финасирају се из буџета Републике Србије

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 4151 Александра Радомир Главоњић 4.85 5.00 5.00 5.00 39.70 ТОО 60 99.70
2 4157 Драгана Драган Живковић 4.87 4.50 4.57 4.50 36.88 ТОО 60 96.88
3 4158 Никола Драган Матејић 4.50 4.00 4.54 4.50 35.08 ТОО 60 95.08
4 4155 Марко Саша Илић 4.87 5.00 5.00 5.00 39.74 Математика 55 94.74
5 4163 Бобан Радисав Павловић 3.80 4.06 4.61 4.50 33.94 ТОО 58 91.94
6 4160 Татијана Југослав Лештанин 3.26 3.66 3.83 3.50 28.50 ТОО 60 88.50
7 4159 Никола Драшко Стојановић 3.60 3.19 3.36 3.57 27.44 ТОО 60 87.44
8 4156 Марко Ненад Стевановић 2.29 3.00 4.20 4.20 27.38 ТОО 58 85.38
9 4152 Игор Негован Јовић 3.31 2.94 2.54 2.43 22.44 ТОО 60 82.44
10 4162 Марко Славољуб Стојимировић 4.08 4.08 3.77 3.15 30.16 ТОО 48 78.16
11 4153 Љиљана Милан Барјактаревић 3.64 3.43 3.00 2.60 25.34 ТОО 52 77.34
12 4161 Милица Милорад Стојићевић 3.53 4.00 3.57 3.50 29.20 ТОО 36 65.20
13 4154 Немања Мирослав Милентијевић 2.81 2.50 2.82 2.82 21.90 ТОО 40 61.90

 

 

Заштита животне средине

 

Кандидати закључно са редним бројем 6 финасирају се из буџета Републике Србије  

Кандитаткиња са редним бројем 7 треба да се јави у студентску службу 09.09.2021 после 13 часова ради могућности уписа на друге одсеке на којима има слободних места

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 4527 Ивана Ненад Јанковић 4.87 4.88 4.81 4.80 38.72 ТОО 60 98.72
2 4526 Сандра Ђуро Стевановић 2.93 3.50 3.85 3.91 28.38 ТОО 60 88.38
3 4530 Никола Саша Николић 3.69 3.69 3.23 3.29 27.80 ТОО 52 79.80
4 4531 Вања Ненад Стојадиновић 4.73 5.00 5.00 4.79 39.04 ТОО 34 73.04
5 4532 Михаило Александар Трајковић 2.81 2.50 2.62 2.64 21.14 ТОО 46 67.14
6 4528 Кристина Златан Јовановић 2.77 3.30 3.00 3.00 24.14 ТОО 32 56.14
7 4529 Анђелија Мирослав Милутиновић 2.62 3.50 3.43 3.43 25.96 ТОО 30 55.96

 

 

Машинство

 

Кандидати закључно са редним бројем 5 финасирају се из буџета Републике Србије

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 4227 Јован Ненад Стефановић 2.83 2.71 3.54 3.17 24.50 ТОО 58 82.50
2 4230 Андрија Никола Ђорђевић 4.21 4.53 4.83 4.58 36.30 ТОО 42 78.30
3 4231 Богдан Југослав Секулић 3.77 3.10 2.91 2.91 25.38 ТОО 52 77.38
4 4228 Матија Радојица Шутовић 4.50 3.67 3.83 3.92 31.84 ТОО 42 73.84
5 4229 Милован Радул Вуковић 3.14 2.87 3.25 3.50 25.52 ТОО 40 65.52

 

 

Заштита биља

 

Кандидати закључно са редним бројем 3 финасирају се из буџета Републике Србије

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 4418 Олгица Милорад Дотлић 2.75 2.81 3.25 2.86 23.34 ТОО 54 77.34
2 4417 Драгомир Борислав Тошић 2.57 2.06 2.31 3.54 20.96 ТОО 48 68.96
3 4416 Бојан Периша Стојадиновић 2.73 3.00 3.80 3.80 26.66 ТОО 30 56.66

 

  

Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

Кандидати закључно са редним бројем 6 финасирају се из буџета Републике Србије

Кандидат под редним бројемм 7 није изашао на пријемни испит

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 4316 Урош Здравко Јовановић 4.72 4.69 4.86 4.83 38.20 ТОО 60 98.20
2 4313 Аница Иван Марјановић 3.93 4.21 4.77 4.71 35.24 ТОО 60 95.24
3 4312 Милош Жељко Дукић 3.69 3.82 4.00 4.00 31.02 ТОО 58 89.02
4 4314 Ивана Томица Николић 2.62 3.50 3.64 3.64 26.80 ТОО 60 86.80
5 4318 Милана Горан Момчиловић Ивановић 4.00 4.25 4.29 4.64 34.36 ТОО 52 86.36
6 4315 Страхиња Александар Лазаревић 3.20 3.69 4.00 4.71 31.20 ТОО 42 73.20
7 4317 Ненад Велиша Витић 3.20 3.64 3.86 4.25 29.90 ТОО - -

 

 

Безбедност и здравље на раду

 

Кандидати од редног броја 1 па закључно са редним бројем 2 се сами финансирају.

Остали кандитати треба да се јаве у студентску службу 09.09.2021 после 13 часова ради могућности уписа на друге одсеке на којима има слободних места

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 4612 Љиљана Петар Јовић 4.20 4.67 4.64 4.54 36.10 ТОО 60 96.10
2 4615 Анђела Радоје Гикић 3.94 3.60 4.50 4.69 33.46 ТОО 60 93.46
3 4610 Ана Игор Васић 3.81 3.81 3.77 3.86 30.50 ТОО 60 90.50
4 4611 Жељка Горан Терзић 3.00 3.75 3.85 4.00 29.20 ТОО 60 89.20
5 4614 Гордана Новица Вујчић 2.33 2.31 3.60 3.60 23.68 ТОО 58 81.68
6 4613 Анђела Љубиша Павић 3.00 2.62 3.17 2.38 22.34 ТОО 52 74.34