ЗБ - распоред часова - летњи семестар за школску 2020/2021

 

 

Други семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45       Увод у агрономију
др Владан Ђулаковић (2)
 
08.50-09.35   Микробиологија
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић (3)
Метеорологија са климатологијом
спец Гордана Ђулаковић (2)
Увод у агрономију
др Владанка Ступар вежбе (LAB1)
09.40-10.25  
10.40-11.25   Метеорологија са климатологијом
спец Гордана Ђулаковић вежбе (2)
   
11.30-12.15        
12.20-13.05         Микробиологија
Милица Блажић вежбе (LAB1)
13.10-13.55        
14.00-14.45         Социологија и пословне комуникације
др Мирко Благојевић (A)
14.50-15.35        
15.40-16.25         Социологија и пословне комуникације
др Мирко Благојевић вежбе (A)
16.40-17.25          
17.30-18.15          
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

 Четврти семестар 

 

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45   Радна (феријална) пракса
др Дарко Стојићевић (KAB2)
    Мелиорације
др Владан Ђулаковић (2)
08.50-09.35   Повртарство
др Злата Живковић вежбе (LAB2)
Машине у заштити биља
др Миливоје Миловановић (5)
09.40-10.25    
10.40-11.25     Ентомологија
др Татјана Секулић (LAB1)
Мелиорације
др Владанка Ступар вежбе (LAB1)
11.30-12.15     Машине у заштити биља
др Миливоје Миловановић вежбе (5)
12.20-13.05       Законска регулатива
др Бен Младеновић (KAB2)
13.10-13.55       Повртарство
др Миливоје Миловановић (5)
 
14.00-14.45        
14.50-15.35        Ентомологија
др Дарко Стојићевић вежбе (LAB1)
 
15.40-16.25        
16.40-17.25          
17.30-18.15          
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

Шести семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45 Зашита агроекосистема
др Владан Ђулаковић (3)  
       
08.50-09.35        
09.40-10.25 Производна пракса
др Дарко Стојићевић (KAB2)
     
10.40-11.25   Акарологија и нематологија
др Злата Живковић (LAB2)
   
11.30-12.15      
12.20-13.05 Зашита агроекосистема
др Дарко Стојићевић вежбе (KAB2)
     
13.10-13.55   Акарологија и нематологија
др Злата Живковић вежбе (LAB2)
   
14.00-14.45   Органска пољопривреда
др Миливоје Миловановић (A)
 
14.50-15.35   Организација рада
др Ђорђе Михаиловић (5)
15.40-16.25      
16.40-17.25       Органска пољопривреда
др Владанка Ступар вежбе (A)
Организација рада
др Ђорђе Михаиловић вежбе (5)
17.30-18.15      
18.20-19.05        
19.10-19.55