ЗБ - распоред часова - зимски семестар за школску 2020/2021

 

 

Први семестар

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45         Примена рачунара
мр Драган Шалер вежбе (RC)
08.50-09.35 Математика
др Александра Јанковић (A)
  Биологија 1
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић (A)
 
09.40-10.25 Физиологија биљака
сп Гордана Ђулаковић (5)
  Физиологија биљака
дипл. био. Милица Блажић вежбе (LAB2)
10.40-11.25  
11.30-12.15     Математика
Драган Стојиљковић вежбе (A)
Биологија 1
дипл. био. Милица Блажић вежбе (LAB1)
12.20-13.05   Хемија
мр Александар Ивковић вежбе (LAB2)
 
13.10-13.55     Примена рачунара
мр Драган Шалер (A)
 
14.00-14.45        
14.50-15.35          
15.40-16.25   Хемија
мр Александар Ивковић (A)
     
16.40-17.25        
17.30-18.15        
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

Трећи семестар

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45       Ратарство са семенарством
др Владан Ђулаковић (2)
 
08.50-09.35     Хортикултура
сп Гордана Ђулаковић (2)
 
09.40-10.25      
10.40-11.25   Физика, хемија и заштита земљишта
др Владанка Ступар вежбе (LAB2)
Ратарство са семенарством
др Владанка Ступар вежбе (LAB2)
Пољопривредна механизација
др Миливоје Миловановић (LAB1)
 
11.30-12.15    
12.20-13.05   Хортикултура
др Владанка Ступар вежбе (LAB1)
Физика, хемија и заштита земљишта
др Владанка Ступар (5)
Пољопривредна механизација
др Миливоје Миловановић вежбе (LAB1)
 
13.10-13.55    
14.00-14.45     Фитопатологија
др Злата Живковић вежбе (LAB2) 
14.50-15.35     Фитопатологија
др Злата Живковић (LAB1)
 
15.40-16.25        
16.40-17.25          
17.30-18.15          
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

Пети семестар

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45         Микозе биљака
др Дарко Стојићевић вежбе (LAB3)
08.50-09.35        
09.40-10.25 Лековито и зачинско биље
др Владанка Ступар (3)
  Фитофармација
др Злата Живковић (LAB1)
  Корови и њихово сузбијање
др Дарко Стојићевић вежбе (LAB3)
10.40-11.25   Дијагноза биљних болести
др Злата Живковић (LAB2)
11.30-12.15 Лековито и зачинско биље
др Владанка Ступар вежбе (3)
  Фитофармација
др Дарко Стојићевић вежбе (LAB3)
12.20-13.05   Микозе биљака
др Злата Живковић (LAB1)
13.10-13.55 Воћарство и виноградарство
др Владанка Ступар (2)
    Бактериозе и вирозе
др Дарко Стојићевић вежбе (LAB3)
14.00-14.45 Воћарство и виноградарство
др Владанка Ступар вежбе (LAB1)
   
14.50-15.35      
15.40-16.25          
16.40-17.25   Корови и њихово сузбијање
др Милан Угриновић (LAB1) 
     
17.30-18.15        
18.20-19.05        
19.10-19.55