Заштита биља - Пољопривреда - распоред часова за школску 2017/2018. - летњи семестар

 

 

 

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
Заштита биља
ДРУГИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45       По - Увод у агрономију
др Владан Ђулаковић
пред. (2)
 
2 8.50-9.35     По - Метеорологија са климатологијом
сп Гордана Ђулаковић
вежбе. (3)
 
3 9.40-10.25      
4 10.40-11.25     По - Метеорологија са климатологијом
сп Гордана Ђулаковић
пред. (3)
   
5 11.30-12.15   По - Микробиологија
др Татјана Секулић
пред. (Lab 1)
   
6 12.20-13.05       По - Увод у агрономију
Владанка Ступар
(Лаб 1)
7 13.10-13.55   По - Микробиологија
др Татјана Секулић
вежбе - група 1 (лаб. 01)
   
1 14.00-14.45       По - Социологија и пословне комуникације
др Мирко Благојевић
(A)
2 14.50-15.35   По - Микробиологија
др Татјана Секулић
вежбе - група 2 (лаб. 01)
   
3 15.40-16.25      
4 16.40-17.25          
5 17.30-18.15          
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55          

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
Пољопривреда
ЧЕТВРТИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45          
2 8.50-9.35 По - Организација рада и производње
предавања
др Зоран Пешић (5)
    По - Пољопривредна механизација
др Миливоје Миловановић
пред. (Лаб 1)
По - Мелиорације
др Владан Ђулаковић
предавања (2)
3 9.40-10.25 По - Ентомологијан веж. -
Дарко Стојићевић
(лаб 1)
По - Биостатистика -
др Александра Јовановић
пр. (А)
4 10.40-11.25 По - Организација рада и производње
вежбе
др Зоран Пешић (5)
По - Пољопривредна механизација
др Миливоје Миловановић
вежбе (Лаб 1)
По - Мелиорације
Владанка Ступар
вежбе (Лаб 2)
5 11.30-12.15 По - Ентомологијан пред. -
мр Звонимир Митић
(3)
6 12.20-13.05   По - Биостатистика -
др Александра Јовановић
вежбе. (А)
По - Повртарство
др Миливоје Миловановић
пред. (Лаб 1)
По - Повртарство
др Злата Живковић
вежбе (Лаб 2)
7 13.10-13.55    
1 14.00-14.45          
2 14.50-15.35          
3 15.40-16.25          
4 16.40-17.25          
5 17.30-18.15          
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55          

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
Пољопривреда
ШЕСТИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45       По - Пракса у заштити биља
Дарко Стојићевић
(Лаб 3 или терен)
 
2 8.50-9.35        
3 9.40-10.25       Дијагноза биљних болести  (изборни)
др Раденко Степић
пред. + вежбе (5)
4 10.40-11.25      
5 11.30-12.15      
6 12.20-13.05 По -Заштита агроекосистема (изборни)
др Татјана Секулић
пред. (2)
     
7 13.10-13.55      
1 14.00-14.45 По -Заштита агроекосистема
др Татјана Секулић
веж. (2) 
       
2 14.50-15.35        
3 15.40-16.25          
4 16.40-17.25          
5 17.30-18.15          
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55