ПТиН - распоред часова - летњи семестар за школску 2020/2021

 

 

Други семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45          
08.50-09.35   Биохемија
мр Александар Ивковић (2)
Инструменталне методе анализа
мр Александар Ивковић вежбе (5)
   
09.40-10.25     Основи инжењерске технике
мр Љубов Миронова (А)
10.40-11.25   Инструменталне методе анализа
мр Александар Ивковић (5)
 
11.30-12.15   Биохемија
мр Александар Ивковић вежбе (LAB2)
  Основи инжењерске технике
мр Љубов Миронова вежбе (3)
12.20-13.05      
13.10-13.55        
14.00-14.45 Физиологија са анатомијом
др Љиљана Јовановић-Панић (5)
      Социологија и пословне комуникације
др Мирко Благојевић (A)
14.50-15.35      
15.40-16.25       Социологија и пословне комуникације
др Мирко Благојевић вежбе (A)
16.40-17.25 Физиологија са анатомијом
др Љиљана Јовановић-Панић вежбе (5)
       
17.30-18.15        
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

Четврти семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45         Обрада намирница
спец Нада Јелић вежбе (LAB2)
08.50-09.35 Наука о храни
спец Нада Јелић вежбе (LAB2)
     
09.40-10.25       Санитација и хигијена
спец Нада Јелић вежбе (LAB2)
10.40-11.25 Наука о храни
др Вишња Сикимић (2) 
Обрада намирница
др Славица Чабрило (1)
Технологија вина и јаких алкохолних пића
мр Милош Пурић вежбе (Lab 3)
 
11.30-12.15  
12.20-13.05    
13.10-13.55   Санитација и хигијена
др Славица Чабрило (1)
Технологија вина и јаких алкохолних пића
мр Милош Пурић (5)
   
14.00-14.45   Органска пољопривреда
др Миливоје Миловановић (A)
 
14.50-15.35    
15.40-16.25        
16.40-17.25       Органска пољопривреда
др Владанка Ступар вежбе (A)
 
17.30-18.15        
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

 

Шести семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45 Контрола квалитета и безбедност хране
др Вишња Сикимић (2)
       
08.50-09.35     Пракса
спец Нада Јелић вежбе (LAB2) 
 
09.40-10.25      
10.40-11.25 Контрола квалитета и безбедност хране
спец Нада Јелић вежбе (LAB2)
    Амбалажа и паковање хране
др Славица Чабрило (2)
 
11.30-12.15      
12.20-13.05        
13.10-13.55       Амбалажа и паковање хране
др Славица Чабрило вежбе (2)
 
14.00-14.45        
14.50-15.35   Заштита и квалитет вода
др Љиљана Јовановић-Панић (5)
    Организација рада
др Ђорђе Михаиловић (5)
15.40-16.25   Сензорна анализа хране
мр Милош Пурић (5)
 
16.40-17.25     Организација рада
др Ђорђе Михаиловић вежбе (5)
17.30-18.15   Заштита и квалитет вода
др Љиљана Јовановић-Панић вежбе (5)
Сензорна анализа хране
мр Милош Пурић вежбе (5)
 
18.20-19.05    
19.10-19.55