ПТиН - распоред часова - зимски семестар за школску 2020/2021

 

 

Први семестар

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45          
08.50-09.35 Математика
др Александра Јанковић (A)
  Биологија 1
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић (A)
   
09.40-10.25      
10.40-11.25      
11.30-12.15       Математика
Драган Стојиљковић вежбе (A)
 
12.20-13.05   Хемија
мр Александар Ивковић вежбе (LAB2)
   
13.10-13.55     Примена рачунара
мр Драган Шалер (A)
 
14.00-14.45      
14.50-15.35     Примена рачунара
мр Драган Шалер вежбе (RC)
Биологија 1
дипл. био. Милица Блажић вежбе (LAB1)
 
15.40-16.25   Хемија
мр Александар Ивковић (A)
   
16.40-17.25      
17.30-18.15      
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

Трећи семестар

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45 Прехрамбени адитиви
спц Нада Јелић вежбе (LAB3)
       
08.50-09.35       Микробиологија са микробиологијом хране
спц Нада Јелић вежбе (LAB1)
09.40-10.25 Лековито и зачинско биље
др Владанка Ступар (3)
     
10.40-11.25     Прехрамбени адитиви
др Славица Чабрило (2)
Технолошке операције
мр Милош Пурић (5)
11.30-12.15 Лековито и зачинско биље
др Владанка Ступар вежбе (3)
  Аутоматско управљање
др Александра Јанковић (3)
12.20-13.05    
13.10-13.55       Технолошке операције
мр Милош Пурић вежбе (5)
14.00-14.45      
14.50-15.35     Аутоматско управљање
др Александра Јанковић вежбе (3)
 
15.40-16.25     Микробиологија са микробиологијом хране
др Љиљана Јовановић-Панић (5)
   
16.40-17.25        
17.30-18.15        
18.20-19.05          
19.10-19.55          

 

Пети семестар

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45     Планирање и организација исхране
спц Нада Јелић вежбе (LAB2)
   
08.50-09.35   Исхрана и дијететика
др Вишња Сикимић вежбе (2)
  Технологија шећера и кондиторских производа
спц Нада Јелић вежбе (LAB3)
 
09.40-10.25   Исхрана и дијететика
др Вишња Сикимић (2)
Маркетинг исхране
мр Милош Пурић (RC)
 
10.40-11.25 Технологија воћа и поврћа
др Славица Чабрило (LAB1)
Технологија шећера и кондиторских производа
др Вишња Сикимић (2)  
 
11.30-12.15    
12.20-13.05 Планирање и организација исхране
др Вишња Сикимић (2)
Маркетинг исхране
мр Милош Пурић вежбе (RC)
Технологија воћа и поврћа
др Славица Чабрило вежбе (LAB3)
 
13.10-13.55      
14.00-14.45 Имунологија за нутриционисте
др Љиљана Јовановић-Панић (5)
   
14.50-15.35        
15.40-16.25        
16.40-17.25 Имунологија за нутриционисте
др Љиљана Јовановић-Панић вежбе (5)
       
17.30-18.15        
18.20-19.05        
19.10-19.55