ПТиН - распоред испита - OKTOБАР 2 2020. године

Начин пријаве испита у испитном року ОКТОБАР 2 2020. године

Могуће је пријавити највише два испита.

Цена пријаве испита је 1000 динара (и за самофинансирајуће и за буџетске студенте).

 

Испитне пријаве и уплатнице се предају предметном професору на самом испиту(не пријављује се у студентској служби).

Пријаве се могу преузети са сајта школе, одшатампати и попунити.

Линк за преузимање пријаве

Ко нема могућности да преузме пријаву електронски исту може узети на сам дан испита на портирници.

Неопходно је да се поштују мере Владе Републике Србије у вези заштите.

 

 

Студијски програм: Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

РАСПОРЕД ИСПИТА И КОЛОКВИЈУМА ЗА ОКТОБАР 2  2020.

Колоквијум  у окт. 2 могу полагати студенти који пријављују и полазу испит из тог предмета у поменутом року.

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД КОЛОКВИЈУМА  Октобарски рок 2
НАСТАВНИК Предмет Датум   Учионица
мр Александар Ивковић Хемија 14.10 10.00 уч 5
Инструменталне методе анализе 14.10 10 00 уч 5
Биохемија 12.10 10 00 уч 5
др Владанка ступар Органска пољопривреда 13.10 09.00 уч2
Блажић  Милица Биологија 13.10. 12.00 Лаб 1
мр Љубовна Миронова Ђурић  Основе  инжењерске технике 14.10 12 00 уч 2
     
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 14.10 10 30 уч 5
др Славица Чабрило  Обрада намирница 14.10 10 30 уч 5
14.10 10 30  
мр Милош Пурић Технологија вина и јап-а 13.10 11 00 уч 5
Технолошке операције 13.10 11 00 уч 5
Сензорна анализа хране 13.10 11 00 уч 5
др Вишња Сикимић  Наука о храни 16.10 09.00 уч 5
Технологија кондиторских производа 16.10 09.00 уч 5
Управљање контролом и безбедношћу хране. 16.10 09 00 уч 5
Контрола квалитета 16.10 09 00 уч 5
Контрола квалитета и безбедност хране 16.10 09 00 уч 5
Технологија млека 16.10 09 00 уч 5
Специјализација-технологија млека 16.10 09 00 уч 5
Исхрана и дијететика 16.10   09 00 уч 5

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам РАСПОРЕД ИСПИТА Септембарски.рок
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Александар Ивковић Хемија писмени 14.10 10.00 уч 5
Хемија усмени 14.10 10.00 уч5
Биохемија испит 12.10 10 00 уч 5
Инструменталне методе анализе писмени 14.10 10.00 уч5
Инструменталне методе анализе усмени 14.10 10 00 уч 5
мр Алекса Срданов Математика 13.10 10.00 АМФ
др Јасминка Ђорђевић-Милорадовић Биологија 15.10 09.00 каб 2
мр Драган Шалер Примена рачунара 15.10 11.00 РЦ
др Мирко Благојевић Социологија и пословне комуникације 16.10 09.00 АМФ
др Мирко Јовановић (мр Љубовна Миронова-Ђурић) Основе инжењерске технике 14.10 12 00 уч 2
др Љиљана Јовановић – Панић Физиологија са анатомијом 13.10 16 00 уч 5
Имунологија за нутриционисте 13.10 16 00 уч 5
Микробиологија с микробиологијом хране 13.10 16 00 уч 5
Заштита и квалитет вода 13.10 16 00 уч 5
Специјализација 13.10. 16 00 уч 5
др Владанка Ступар Лековито и зачинско биље 13.10 09.00 уч 2
др Славица Чабрило Прехрамбени адитиви 15.10 11.00 уч 5
Технологија воћа и поврћа 15.10 11.00 уч 5
Технологија брашна 15.10 11.00 уч 5
Санитација и хигијена 15.10 12.00 уч.5
Амбалажа и паковање хране 15.10 11.00 уч 5
Обрада намирница 15.10 12.00 уч 5
Специјализација 15.10 12.00 уч 5
мр Милош Пурић Технолошке операције 13.10 11 00 уч 5
Маркетинг исхране 13.10 11 00 уч 5
Сензорна анализа хране 13.10 11 00 уч 5
Макробиотика      
Технологија шећера и скроба 13.10 11 00 уч 5
Технологија вина и јапа 13.10 11 00 уч 5
Технологија меса 13.10 11 00 уч 5
Специјализација 13.10 11 00 уч5
др Миливоје Миловановић Органска пољопривреда 15.10 14 00 уч 2
др Вишња Сикимић Наука о храни 16.00 10.00 уч 5
Исхрана и дијететика 16.00 10.00 уч 5
Контрола квалитета и безбедност хране 16.00 10.00 уч 5
Технологија шећера и кондитора 16.00 10.00 уч 5
Технологија млека 16.00 10.00 уч 5
Планирање и организација исхране 16.00 10.00 уч 5
Функционална храна 16.00 10.00 уч 5
Специјализација 16.00 10.00 уч 5
Комисија Аутоматско управљање 14.10 11.00 уч 3
др Ђорђе Михаиловић Организација рада 16.10 15 30 уч 2
др Владан Ђулаковић Заштита агросистема 12.10 09 00 уч 2
др Миодраг Станисављевић Процеси у животној средини 14.10 10 00 Каб 1
Третман отпада и рециклажа 14.10 10 00 каб 1