ПТиН - распоред испита у ЈАНУАРСКОМ року 2020. године

 

 

 

 

Студијски програм: Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ИСПИТНИ РОК ЈАНУАР 2020

 

 

Специјалистичке струковне студије

 

 

Назив предмета Јануар 2020.
Дан Сат
1 Амбалажа и паковање хране (виши курс) 06.02. 13.00
2 Статистичка контрола квалитета и ризик анализа    
3 Микробиологија хране (виши курс) 23.01. 17.00
4
-
5
Изборни предмет 1 (бирају се 2 од 3)
Прехрамбени адитиви (виши курс) 06.02. 13.00
Заштита биодиверзитета    
Социологија исхране 14.02. 10.00
6 Управљање квалитетом и безбедношћу хране 20.01. 10.00
7 Инструменталне методе анализе (виши курс) 24.01. 09.00
8
-
9
Изборни предмет 2 (бирају се 2 од 4)
Технологијa меса и млека (виши курс) 20.01. 10.00
Технологија шећера, брашна и кондиторских производа (виши курс) 06.02. 13.00
Технологија воћа, вина и јаких алкохолних пића (виши курс) 31.01. 12.00
Исхрана и нутриционистички принципи у производњи хране 20.01. 10.00
10 Стручна пракса 13.02. 11.00
 
Предмети из претходних акредитација (ССС)
11 Адитиви и ароме у храни 06.02. 13.00
12 Микробиолошке методе у производњи хране 14.02. 18.00
13 Органска пољопривреда (Миливоје Миловановић) 30.01. 10.00
14 Технологија брашна са пекарством (виши курс) 06.02. 13.00
15 Технологија воде 23.01. 17.00
16 Технологија воћа и поврћа (виши курс) 06.02. 13.00
17 Технологија кондиторских производа (виши курс) 20.01. 10.00
18 Технологија млека (виши курс) 20.01. 10.00
19 Технологија меса (виши курс) 11.02. 10.00
20 Технологија уља (виши курс) 31.01. 12.00
21 Управљање заштитом животне средине у прехрамбеној индустрији 23.01. 17.00
22 Хемијске методе анализе 24.01. 09.00
23 Целоживотна исхрана 20.01. 10.00

 

 

 

Основне струковне студије

 

 

Назив предмета Јануар 2020.
дан сат
1 Хемија 23.01. 09.00
2 Математика 05.02. 12.00
3 Биологија 1 10.02. 09.00
4 Примена рачунара 06.02. 12.00
5 Социологија и пословне комуникације 14.02. 10.00
6 Биохемија 11.02. 10.00
7 Основи инжењерске технике 24.01. 12.00
8 Физиологија са анатомијом 23.01. 16.00
9 Инструменталне методе анализа 24.01. 09.00
10 Лековито и зачинско биље (др Владанка Ступар) 03.02. 10.00
Лековито и зачинско биље (др Гордана Станковић) 10.02. 10.00
11 Прехрамбени адитиви 06.02. 11.00
12 Микробиологија са микробиологијом хране 14.02. 18.00
13 Технолошке операције 12.02. 12.00
14 Органска пољопривреда (Миливоје Миловановић) 30.01. 10.00
15 Наука о храни 20.01. 10.00
16 Аутоматско управљање (Прехрамбена технологија) 21.01. 12.00
17 Обрада намирница (Нутриционизам) 06.02. 11.00
18 Исхрана и дијететика 03.02. 09.00
19 Сензорна анализа хране    
20 Заштита и квалитет вода 30.01. 16.00
21 Организација рада 31.01.

11.00

22 Амбалажа и паковање хране 06.02. 11.00
23 Контрола квалитета и безбедност хране 20.01. 10.00
24 Пракса 13.02. 10.00
25 Изборни предмет 1 Прехрамбена технологија
Технологија меса 11.02. 10.00
Технологија вина и јаких алкохолних пића 31.01. 12.00
26 Изборни предмет 2 Прехрамбена технологија
Технологија воћа и поврћа 06.02. 11.00
Технологија брашна са пекарством 06.02. 11.00
27 Изборни предмет 3 Прехрамбена технологија
Технологија шећера и кондиторских производа 03.02. 10.00
Технологија млека 03.02. 10.00
28 Изборни предмет 1 (Нутриционизам)
Санитација и хигијена 10.02. 10.00
Заштита агроекосистема    
29 Изборни предмет 2 (Нутриционизам)
Маркетинг исхране 12.02. 12.00
Макробиотика    
30 Изборни предмет 3 (Нутриционизам)
Планирање и организација исхране 11.02. 10.00
Имунологија за нутриционисте 04.02. 10.00

 

 

Предмети из претходних акредитација (ОСС)

 

Назив предмета Јануар 2020.
Дан Сат
31 Екологија и заштита вода / Загађење и квалитет вода 30.01. 16.00
32 Инструменталне методе анализa 24.01. 09.00
33 Микробиологија 14.02. 18.00
34 Предузетништво 31.01. 11.00
35 Познавање сировина са биотехнологијом    
36 Технологија кондиторских производа 03.02. 10.00
37 Технологија уља 31.01. 12.00
38 Технологија шећера / Технологија скроба (мр Милош Пурић) 31.01. 12.00
39 Технологија шећера и скроба (мр Милош Пурић) 31.01. 12.00
40 Процеси у животној средини и управљање 12.02. 09.00
41 Третман отпада и рециклажа 12.02. 11.00
42 Функционална храна 03.02. 09.00
43 Основе прехрамбене технологије 06.02. 11.00