Групе за израду вежби из хемије - зимски семестар 2020-21.

 

СПИСАК ГРУПА ЗА ИЗРАДУ ВЕЖБИ ИЗ ПРЕДМЕТА ХЕМИЈА

ЗИМСКИ СЕМЕСТАР 2020/2021

 

УСЛОВ ЗА ИЗЛАЗАК НА ИСПИТ СУ УРАЂЕНЕ ВЕЖБЕ !

СТУДЕНТИ КОЈИ НЕ БУДУ УРАДИЛИ СВОЈ ТЕРМИН ВЕЖБИ НЕЋЕ МОЋИ ДА ПОЛАЖУ ИСПИТ ИЗ ХЕМИЈЕ !  

 

ПРВА ГРУПА, термини израде вежби:
13. 10; од 12.20 час. до 15.35 час.
  ДРУГА ГРУПА, термини израде вежби:
20. 10; од 12.20 час. до 15.35 час.
Ред. бр. Име и презиме Ред. бр. Име и презиме
1. Марија Перкунић зжс_258547 1. Милица Стојадиновић зжс_258472
2. Милка Костић зжс_258460 2. Миодраг Рајковић зжс_322957
3. Драган Крецуљ зб_258980 3. Анђелка Јовић птин_322968
4. Јелена Матић Јовановић зжс_258506 4. Марија Милановић зжс_258471
5. Марко Аврамовић зб_322906 5. Тамара Костић зжс_258508
6. Павле Божић зб_258527 6. Анабела Стојадиновић зжс_258557
7. Катарина Павловић зб_322940 7. Катарина Симић зжс_258565
8. Анђела Кнежевић зб_258593 8. Јована Веселинов птин_258483
9. Владан Микшић зб_258528 9. Александра Николић птин_258484
10. Видоје Станојевић зб_258598 10. Стефан Миленковић птин_322967
11. Стефан Тодоровић зб_258451 11. Анђела Шаљић птин_258512
12. Јована Синадиновић зжс_258453 12. Ђурђина Анђелковић зжс_258568
 
ТРЕЋА ГРУПА, термини израде вежби:
27. 10; од 12.20 час. до 15.35 час.
  ЧЕТВРТА ГРУПА, термини израде вежби:
03. 11; од 12.20 час. до 15.35 час.
1. Теодора Весић зжс_258554 1. Анђела Јовановић птин_322936
2. Јелена Маринковић зжс_258555 2. Милош Симић птин_322961
3. Катарина Стојановић зжс_258455 3. Биљана Перић птин_258496
4. Марина Бакош зжс_258491 4. Лазар Џунић птин_322853
5. Снежана Илић зжс_322855 5. Мануела Јонић птин_258569
6. Марија Маљићи зжс_322962 6. Дијана Михајловић зжс_258518
7. Вељко Стојиловић зжс_258465 7. Милош Стојиловић птин_258461
8. Кристина Милетић птин_258502 8. Стефан Обрадовић зжс_322960
9. Марјана Милосављевић птин_258556 9. Никола Додеровић зжс_258521
10. Лазар Нешић птин_258458 10. Дарко Златковић птин_258462
11. Милица Илић птин_258469 11. Милица Арсенијевић птин_258507
12. Богдан Петковић зб_258503 12. Милица Пауновић птин_322952
 
ПЕТА ГРУПА, термини израде вежби:
10. 11; од 12.20 час. до 15.35 час.
  ШЕСТА ГРУПА, термини израде вежби:
17. 11; од 12.20 час. до 15.35 час.
1. Анђела Перић птин_322851 1. Љиљана Јовић ЗБ_322903
2. Наталија Тодоровић птин_258459 2. Кристина Кужељко ЗБ_258530
3. Јелена Симић птин_258599 3. Небојша Лазић ЗБ_322965
4. Лазар Недељковић птин_258569 4. Ивана Луковац ЗБ_322935
5. Јована Симић птин_258600 5. Мирјана Милосављев ЗБ_322902
6. Теодора Антић ПТиН_322970 6. Милица Николић ЗБ_322932
7. Ненад Витић ПТиН_258509 7. Младен Станковић ЗБ_322939
8. Анђела Миловановић ПТиН_258493 8. Нинослав Стевановић ЗБ_258529
9. Сања Бачић ЗБ_322963 9. Стефан Тодоровић ЗБ_258451
10. Милица Благојевић ЗБ_322860 10. Тамара Филиповић ЗБ_322904
11. Аца Голубовић ЗБ_322959 11. Никола Ђорђевић ЗЖС_322822
12. Николина Голубовић ЗБ_258470 12. Марта Кљаић ЗЖС_322901
     
СЕДМА ГРУПА, термини израде вежби:
24. 11; од 12.20 час. до 15.35 час.
   
 1. Урош Ковачев ЗЖС_258525    
 2. Дијана Малетић ЗЖС_322953    
 3. Владимир Матић ЗЖС_322954    
 4. Владимир Морина ЗЖС_258486    
 5. Јован Павлов ЗЖС_322854    
 6. Марко Пековић ЗЖС_322933    
 7. Јелена Петровић ЗЖС_258457    
 8. Милош Петрујкић ЗЖС_258562    
 9. Милица Ранђеловић ЗЖС_322856    
 10. Марко Стојковић ЗЖС_258504    
 11. Катарина Милојковић ЗЖС_322964    
 12. Урош Ковачев ЗЖС_258525    

    Обавезно понети мантил, заштитну маску, рукавице и вежбанке