MA - распоред часова - летњи семестар за школску 2020/2021

 

Други семестар 

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45          
08.50-09.35   Математика 2
мр Алекса Срданов (A)
     
09.40-10.25       Основи инжењерске технике
др Мирко Јовановић (3)
10.40-11.25        
11.30-12.15         Основи инжењерске технике
мр Љубов Миронова-Ђурић вежбе (3)
12.20-13.05        
13.10-13.55        
14.00-14.45     Математика 2
Драган Стојиљковић вежбе (A)
  Механика 2
др Мирко Јовановић (3)
14.50-15.35     Технички материјали
др Срђан Филиповић (3) 
15.40-16.25    
16.40-17.25       Технички материјали
Дарко Радовановић вежбе (3)
Механика 2
Милица Ивановић вежбе (3)
17.30-18.15        
18.20-19.05        
19.10-19.55          

 

Четврти семестар

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45         Машински елементи
др Мирко Јовановић (3)
08.50-09.35        
09.40-10.25         Машински елементи
Милица Ивановић вежбе (KAB1)
10.40-11.25        
11.30-12.15          
12.20-13.05          
13.10-13.55 Рачунари и програмирање
мр Драган Шалер (RC)
  Инжењерска графика
др Мирко Јовановић (3)
   
14.00-14.45 Инжењерска графика
др Александра Јанковић вежбе (3)
   
14.50-15.35 Рачунари и програмирање
мр Драган Шалер вежбе (RC)
   
15.40-16.25   Аутоматизација производње
др Александра Јанковић (3)
   
16.40-17.25      
17.30-18.15      
18.20-19.05     Аутоматизација производње
др Александра Јанковић вежбе (3)
   
19.10-19.55        

 

Шести семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45         Базе података
др Суад Суљовић (RC)
08.50-09.35   Обрада метала деформацијом
др Мирко Јовановић (KAB1)
   
09.40-10.25 Предузетништво
др Ђорђе Михаиловић (KAB1)
   
10.40-11.25 Обрада метала деформацијом
Милица Ивановић вежбе (KAB1)
    Базе података
Драган Миловановић вежбе (RC)
11.30-12.15    
12.20-13.05 Предузетништво
др Ђорђе Михаиловић вежбе (KAB1)
    Стручна пракса
Милица Ивановић вежбе (KAB1)
13.10-13.55      
14.00-14.45     Пројектовање помоћу рачунара
мр Драган Шалер (RC2)
   
14.50-15.35 Контрола квалитета
др Срђан Филиповић
(3)  
    Организација рада
др Ђорђе Михаиловић (5)
15.40-16.25    
16.40-17.25   Пројектовање помоћу рачунара
мр Драган Шалер вежбе (RC2)
  Организација рада
др Ђорђе Михаиловић вежбе (5)
17.30-18.15 Контрола квалитета
Милица Ивановић вежбе (3) 
   
18.20-19.05      
19.10-19.55