Машинство - распоред часова за школску 2017/2018. - зимски семестар

 

  

 

 

ПРВИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45   МАТЕМАТИКА 1
мр A. Срданов предавања (А) Ел, Маш
     
2 8.50-9.35        
3 9.40-10.25        
4 10.40-11.25 Конструктивна геометрија и графика
др А. Јовановић - предавања (А) (М)
Примена рачунара
мр Д. Шалер
(РЦ) (М)
    МЕХАНИКА 1
др М. Јовановић - предавања (3) (М)
5 11.30-12.15    
6 12.20-13.05 Конструктивна геометрија и графика
др А. Јовановић - вежбе (А) (М)
Примена рачунара
мр Д. Шалер
вежбе (РЦ)(М)
МАТЕМАТИКА 1
др A. Јовановић вежбе (А) (М)
  МЕХАНИКА 1
др М. Јовановић - вежбе (3)
7 13.10-13.55  
1 14.00-14.45        
2 14.50-15.35         Социологија и пословне комуникације
др М. Благојевић
(A) (М)
3 15.40-16.25        
4 16.40-17.25        
5 17.30-18.15          
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55          

 

 

ТРЕЋИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45          
2 8.50-9.35   Основи технике мерења
др З. Пешић (3) (М)
     
3 9.40-10.25     Хидраулика и пнеуматске компоненте
др М. Шиљак (3) (М)
 
4 10.40-11.25      
5 11.30-12.15      
6 12.20-13.05 Електротехника и електроника
мр Ђ. Марјановић - пр. (1) (М)
   
7 13.10-13.55      
1 14.00-14.45 Електротехника и електроника
П. Мијатовић - вежбе (5) (М)
      Машински елементи 1
вежбе (3) (М)
2 14.50-15.35      
3 15.40-16.25       Машински елементи 1
др Мирко Јовановић - предавања (5) (М)
4 16.40-17.25        
5 17.30-18.15          
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55          

 

 

ПЕТИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45          
2 8.50-9.35 Предузетништво
др Зоран Пешић - предавања и вежбе (3) (М)
    Пројектовање применом рачунара
мр Драган Шалер - предавања и вежбе (ПМ, ПР) (РЦ); Теорија паљења и сагоревања др М. Шиљак (УР) (К) (М)
 
3 9.40-10.25      
4 10.40-11.25      
5 11.30-12.15   Аутоматско управљање
др Љ. Јацић - предавања и вежбе (ПМ, ПР, УР) (3) (М)
 
6 12.20-13.05      
7 13.10-13.55      
1 14.00-14.45     Пројектовање технолошких поступака
др М. Шиљак (3) (М)
 
2 14.50-15.35   Превентивна заштита од пожара, Системи за дојаву и гашење пожара
др Горан Ђорђевић (5) (М)
 
3 15.40-16.25      
4 16.40-17.25      
5 17.30-18.15      
6 18.20-19.05      
7 19.10-19.55