МА - распоред испита у АПРИЛСКОМ року 2020. године

 pdf

 

 

За Априлски рок 2020. године неће бити класичог пријављивања испита.

Пријаве се могу преузети са сајта школе, одшатампати и попунити.

 

Линк за преузимање пријаве

 

Ко нема могућности да преузме пријаву електронски исту може узети на сам дан испита на портирници.

Попуњене пријаве се предају професору на самом испиту

(Уз попуњену пријаву се предаје и уплатница.

Испите плаћају сви самофинансирајући као и
студенти на буџету којима су прошла два испитна рока од слушања предмета)

 

Неопходно је да се поштују мере Владе Републике Србије у вези заштите.

 

 

 

Студијски програм: Машинство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ИСПИТНИ РОК АПРИЛ 2020

 

РАСПОРЕД ИСПИТА
ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Алекса Срданов Математика 1 26.05.2020. 09.00 АМФ
Математика 2  26.05.2020. 12.00 АМФ
Увод у програмирање Ел 02.06.2020. 09.00 АМФ
Објектно програмирање Ел, М(и) 02.06.2020. 12.00 АМФ
др Мирко Благојевић Социологија и пословна комуникација 29.05.2020. 15.00 АМФ
др Мирко Јовановић Механика 1 29.05.2020. 08.00 Уч. 3
Механика 2 29.05.2020. 10.00 Уч. 3
Конструктивна геометрија и графика 29.05.2020. 12.00 Уч. 3
Отпорност материјала 29.05.2020. 14.00 Уч. 3
Обрада метала резањем 29.05.2020. 16.00 Уч. 3
Основи теорије поузданости 05.06.2020. 08.00 Уч. 3
Обрада метала деформацијом 05.06.2020. 10.00 Уч. 3
Машински елементи 05.06.2020. 12.00 Уч. 3
Основи инжењерске технике 05.06.2020. 14.00 Уч. 3
Инжењерска графика 05.06.2020. 16.00 Уч. 3
мр Драган Шалер Примена рачунара 28.05.2020. 09.00 РЦ
Рачунарска графика 28.05.2020. 12.00 РЦ
Рачунари и програмирање 04.06.2020. 09.00 РЦ
Пројектовање помоћу рачунара 04.06.2020. 12.00 РЦ
мр Љ. Миронова Техничка физика 26.05.2020. 13.00 Уч. 3
др Р. Стефановић Основи електротехнике и електронике 28.05.2020. 11.00 Уч. 1
др Љубомир Јацић Аутоматско управљање 27.05.2020. 11.00 Уч. 3
Аутоматизација производње 27.05.2020. 14.00 Уч. 3
Моделирање и симулација система 27.05.2020. 13.00 Уч. 3
Увод у интернет технологије (Интернет програмирање  по акредитацији 2012.)  03.06.2020. 16.00 РЦ
Базе података ,М(и) 03.06.2020. 14.00 РЦ
др Ђ. Михајловић Предузетништво 29.05.2020. 15.00 Уч. 2
Организација рада 29.05.2020. 14.00 Уч. 2
Дарко Радовановић Основи хидраулике и пнеуматике 29.05.2020. 14.00 Уч. 1
Технички материјали      
  одбрана семинарских радова 25.05.2020. 12.00 Уч. 1
  испит 29.05.2020. 12.00 Уч. 1
др Мирко Јовановић
изборни и стари НПП
Контрола квалитета У договору са наставником
Пројектовање технолошких процеса
Алати и пробори
М. Ивановић Стручна пракса 01.06.2020. 12.00 Уч. 3
         
Испити са Специјалистичких струковних студија као и предмети из старих наставних планова и програма полажу се у договору са предметним наставником.