ЕиР - распоред часова - летњи семестар за школску 2020/2021

 

 Други семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45          
08.50-09.35 Увод у програмирање
мр Алекса Срданов (A)
Математика 2
мр Алекса Срданов (A)
     
09.40-10.25      
10.40-11.25 Увод у програмирање
мр Алекса Срданов вежбе (A)
Основи електротехнике 2
мр Ђорђе Марјановић (A)
     
11.30-12.15      
12.20-13.05        
13.10-13.55          
14.00-14.45     Математика 2
Драган Стојиљковић вежбе (A)
   
14.50-15.35        
15.40-16.25     Основи електротехнике 2
Биљана Поповић
вежбе (1)
 
16.40-17.25     Технички материјали
др Зоран Јеремић (2)
 
17.30-18.15      
18.20-19.05     Технички материјали
др Зоран Јеремић вежбе (2)
   
19.10-19.55          

 

 Четврти семестар 

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45 Софтверски алати
Анита Лупшић вежбе (RC)
  Електрична мерења
Милан Јовић вежбе (ELAB)
    Базе података
др Суад Суљовић (RC)
08.50-09.35   Електричне машине 2
Милан Јовић вежбе (1) 
09.40-10.25   Електрична мерења
др Драгослав Перић (1)
Основи инжењерске технике
др Мирко Јовановић (3)
10.40-11.25   Електричне машине 2
мр Ђорђе Марјановић (1)
Базе података
Драган Миловановић вежбе (RC)
11.30-12.15     Основи инжењерске технике
мр Љубов Миронова вежбе (3)
12.20-13.05     Електрична мерења
Милан Јовић вежбе (ELAB)
 
13.10-13.55     Инжењерска графика
др Александра Јанковић (3)
Софтверски алати
др Радиша Стефановић (RC)
 
14.00-14.45   Инжењерска графика
Ана Момчиловић вежбе (3)
   
14.50-15.35      
15.40-16.25       Увод у рачунарске мреже
др Суад Суљовић (RC
 
16.40-17.25        
17.30-18.15       Увод у рачунарске мреже
Драган Миловановић вежбе (RC)
 
18.20-19.05        
19.10-19.55        

 

 Шести семестар

 

  Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
 
08.00-08.45     Електроенергетске мреже
др Драгослав Перић (1)
   
08.50-09.35        
09.40-10.25     Електроенергетске мреже
Милан Јовић вежбе (ELAB)
Стручна пракса - рачунарство и информатика
Драган Миловановић вежбе (ELAB) 
 
10.40-11.25 Релејна заштита
мр Ђорђе Марјановић (1)
   
11.30-12.15   Интернет програмирање
Драган Миловановић вежбе (RC2)
 
12.20-13.05      
13.10-13.55 Релејна заштита
мр Ђорђе Марјановић вежбе (1)
     
14.00-14.45   Стручна пракса - енергетика
Милан Јовић вежбе (ELAB)
Интернет програмирање
др Суад Суљовић (RC2)
 
14.50-15.35 Контрола квалитета
др Срђан Филиповић
(3)  
Оперативни системи
др Милан Банковић (RC2)
Организација рада
др Ђорђе Михаиловић (5)
15.40-16.25 Аутоматизација производње
др Александра Јанковић (3)
 
16.40-17.25   Организација рада
др Ђорђе Михаиловић вежбе (5)
17.30-18.15 Контрола квалитета
Милица Ивановић вежбе (3) 
Оперативни системи
Биљана Поповић вежбе (RC2)  
 
18.20-19.05 Аутоматизација производње
др Александра Јанковић вежбе (3)
 
19.10-19.55