Електротехника - распоред часова за школску 2017/2018. - летњи семестар

 

 

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И РАЧУНАРСТВО
ДРУГИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45   Ел - МАТЕМАТИКА 2
мр Алекса Срданов
(предавања)  (A)
     
2 8.50-9.35        
3 9.40-10.25        
4 10.40-11.25   Ел - Увод у програмирање
мр Алекса Срданов
(предавања) (1)
  Ел - Основи електротехнике 2
мр Ђорђе Марјановић (предавања) (1)
 
5 11.30-12.15     Ел - Увод у програмирање
мр Алекса Срданов
(вежбе) (A)
6 12.20-13.05      
7 13.10-13.55       Ел - Основи електротехнике 2
мсц Предраг Мијатовић
(вежбе) (1)
 
1 14.00-14.45     Ел - МАТЕМАТИКА 2
др А. Јовановић
(вежбе) (A)
 
2 14.50-15.35      
3 15.40-16.25        
4 16.40-17.25     Ел - Електротехнички материјали
др Зоран Јеремић (2)
   
5 17.30-18.15        
6 18.20-19.05        
7 19.10-19.55          

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И РАЧУНАРСТВО
ЧЕТВРТИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак   Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45           
2 8.50-9.35 Ел - Пројектовање помоћу рачунара (РЦ)
Драган Миловановић
I група (вежбе)
Ел - Софтверски алати
др Радиша Стефановић
(предавања) (РЦ)
     
3 9.40-10.25 Ел - ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ 2
мр Ђорђе Марјановић
(1)
Ел - Базе података
Драган Миловановић
(РЦ)
   
4 10.40-11.25    
5 11.30-12.15 Пројектовање помоћу рачунара
др Селена Васић (РЦ) (предавања)
  Ел - Софтверски алати
мсц Наташа Радовановић
(вежбе) (РЦ)
   
6 12.20-13.05      
7 13.10-13.55 Ел - Пројектовање помоћу рачунара (РЦ2)
Драган Миловановић
II група (вежбе)
Ел - Електричне инсталације са осветљењем
др Драгослав Перић
(Електро лаб)
     
1 14.00-14.45 Ел - Импулсна електроника
др Радиша Стефановић
(предавања) (1)
     
2 14.50-15.35      
3 15.40-16.25          
4 16.40-17.25     Ел - Импулсна електроника
мсц Наташа Радовановић
(вежбе) (1)
     
5 17.30-18.15          
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55          

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
ЕЛЕКТРОТЕХНИКА И РАЧУНАРСТВО
ШЕСТИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак   Уторак  Среда  Четвртак   
1 8.00-8.45          
2 8.50-9.35 Ел - Организација рада
др Зоран Пешић
(5)
      Ел - Релејна заштита
мр Ђ. Марјановић
(1)
3 9.40-10.25 Ел - Уградња и одржавање рачунара
мсц П. Мијатовић (Ел. Лаб)
   
4 10.40-11.25    
5 11.30-12.15     Ел - Релејна заштита
мр Ђ. Марјановић в. (1)
6 12.20-13.05      
7 13.10-13.55  Обрада сигнала
мсц Наташа Радовановић
вежбе (3) 
      Обрада сигнала
др Селена Васић
предавања (1)
1 14.00-14.45      
2 14.50-15.35     ЕЛ. ЕНЕРГЕТСКЕ МРЕЖЕ
др Драгослав Перић - вежбе (Електро лаб) 
 
3 15.40-16.25   ЕЛ. ЕНЕРГЕТСКЕ МРЕЖЕ
др Драгослав Перић - предавања (Електро лаб) 
   
4 16.40-17.25      
5 17.30-18.15        
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55