Електротехника - распоред часова за школску 2017/2018. - зимски семестар

 

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
ЕЛЕКТРОТЕХНИКА
ПРВИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
1 8.00-8.45   Математика 1
мр. А. Срданов
предавање (A)
     
2 8.50-9.35 Примена рачунара
Н. Радовановић
вежбе (електро-група 1) (РЦ)
     
3 9.40-10.25     Примена рачунара
др С. Васић
-електро- (A)
4 10.40-11.25 Техничка физика
мр Љ. Миронова пред. (A)
   
5 11.30-12.15 Примена рачунара
Н. Радовановић
вежбе (електро-група 2) (РЦ)
     
6 12.20-13.05 Техничка физика
мр Љ. Мирнова
вежбе (5)
Математика 1
др А. Јовановић
вежбе - (A)
   
7 13.10-13.55    
1 14.00-14.45 Основи електротехнике 1
мр Ђ. Марјановић
предавање (1)
    Социологија и пословне комуникације
др. М. Благојевић
предавање - (A)
2 14.50-15.35     Основи електротехнике 1
msc П. Мијатовић
вежбе (1)
3 15.40-16.25    
4 16.40-17.25        
5 17.30-18.15          
6 18.20-19.05          
7 19.10-19.55          

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
ЕЛЕКТРОТЕХНИКА
ТРЕЋИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
1 8.00-8.45          
2 8.50-9.35          
3 9.40-10.25 Објектно програмирање
мр. А. Срданов
(1) - пред.
       
4 10.40-11.25 Објектно програмирање
мр. А. Срданов
(РЦ2-поткровље) - вежбе.
    Основи архитектуре рачунара
предавања (1)
др Селена Васић
5 11.30-12.15 Основи архитектуре рачунара
П. Мијатовић вежбе
(5)
  Основи електронике
др Р. Стефановић - предавања (1)
6 12.20-13.05 Електрична мерења
др Драгослав Перић- предавања (1)
Основи инжињерске технике - вежбе (5)
7 13.10-13.55   Основи електронике
др Р. Стефановић - вежбе (1)
1 14.00-14.45     Електрична мерења
вежбе (1)
Основи инж. технике
др Мирко Јовановић
предавања (5)
2 14.50-15.35      
3 15.40-16.25       Електричне машине 1
мр Лазар Сикимић
предавања и вежбе(1)
4 16.40-17.25        
5 17.30-18.15        
6 18.20-19.05        
7 19.10-19.55        

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
ЕЛЕКТРОТЕХНИКА
ПЕТИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
1 8.00-8.45         Разводна постројења
мр.Ђорђе Марјановић (1)
2 8.50-9.35        
3 9.40-10.25        
4 10.40-11.25        
5 11.30-12.15     Аутоматско управљање
др Љ. Јацић
предавања и вежбе (3)
  Електромоторни погони
мр Лазар Сикимић
предавања и вежбе (1)
 
6 12.20-13.05       Рачунарске мреже
предавања (5)
др Селена Васић
7 13.10-13.55   Рачунарске мреже
П. Мијатовић - вежбе(РЦ)
 
1 14.00-14.45 Микроконтролери
предавања (3)
др Селена Васић
(Драган Миловановић)
   
2 14.50-15.35 Енергетска електроника
др Р. Стефановић
предавања (2)
 
3 15.40-16.25 Микроконтролери
вежбе (РЦ)
Драган Миловановић
    Интернет програмирање
Драган Миловановић
предавања и вежбе (РЦ)
 
4 16.40-17.25   ЕЛЕКТРАНЕ
др Зоран Јеремић
предавања + вежбе (1)
Енергетска електроника
др Р. Стефановић
вежбе (2)
 
5 17.30-18.15    
6 18.20-19.05        
7 19.10-19.55