ЕиР - распоред испита - ФЕБРУАР 2021. године

Студијски програм: Електротехника и рачунарство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ФЕБРУАР 2021.

 

Електротехника и рачунарство РАСПОРЕД ИСПИТА  Фебруарски рок 2021  
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Алекса Срданов    Математика 1 05.02.2021 9:00 АМФ
Математика 2  05.02.2021 12:00 АМФ
Увод у програмирање Ел 09.02.2021 9:00 АМФ
Објектно програмирање Ел, М(и) 09.02.2021 12:00 АМФ
(МГ) Уградња и одржавање рачунара 08.02.2021 10:00 РЦ2
(ДМ) Увод у интернет технологије 12.02.2021 15.00 РЦ
(ДМ) Интернет програмирање 12.02.2021 15.00 РЦ
др Мирко Благојевић Социологија и пословна комуникација 12.02.2021 10.00 АМФ
др Драгослав Перић (АЛ)  Примена рачунара 08.02.2021 8:00 Уч. 1
Електрична мерења 08.02.2021 10:00 РЦ
(МЈ)   Пројектовање помоћу рачунара 08.02.2021 12:00 РЦ
Електроенергетске мреже 08.02.2021 10:00 Уч. 1
Електричне инсталације са осветљењем 05.02.2021 10:00 Уч. 1
мр Ђорђе Марјановић     Основи електротехнике 1 11.02.2021 15:30 АМФ
Основи електротехнике 2 11.02.2021 15:30 АМФ
Разводна постројења 10.02.2021 10.00 Уч. 1
Релејна заштита 10.02.2021 10.00 Уч. 1
Електричне машине 2 10.02.2021 10.00 Уч. 1
Милан Јовић Стручна пракса (ЕН) 08.02.2021 10:00 Уч. 1
мр Љубов Миронова Ђурић Техничка физика 09.02.2021 10.00 Уч. 3
др Радиша Стефановић       Основи електротехнике и електронике,М(и) 11.02.2021 11.00 Уч. 1
Основи електронике  11.02.2021 11.00 Уч. 1
Основи рачунарске технике 04.02.2021 11.00 Уч. 1
Софтверски алати 11.02.2021 11.00 Уч. 1
Енергетска електроника 04.02.2021 11.00 Уч. 1
Импулсна електроника 11.02.2021 11.00 Уч. 1
Увод у рачунарске мреже 04.02.2021 11.00 Уч. 1
(ДМ) Микроконтролери 10.02.2021 15.00 РЦ
Александра Јанковић  Аутоматско управљање 10.02.2021 11.00 Уч. 3
Аутоматизација производње 10.02.2021 14.00 Уч. 3
Драган Миловановић Стручна пракса (РИ) 10.02.2021 15.00 РЦ
др Ђорђе Михаиловић  Предузетништво 05.02.2021 12:00 Уч. 2
Организација рада 05.02.2021 15:00 Уч. 2
мр Лазар Сикимић  Електричне машине 1 09.02.2021 15:00 Уч. 1
Електромоторни погони 09.02.2021 15.00 Уч. 1
др Зоран Јеремић  Технички материјали 09.02.2021 17.00 Уч. 1
Електране 09.02.2021 17:00 Уч. 1
др Мирко Јовановић   Основи инжењерске технике 12.02.2021 14:00 Уч. 3
Инжењерска графика 12.02.2021 16:00 Уч. 3
Контрола квалитета (изборни) 12.02.2021 16:00 Уч. 3
др Милан Банковић  Оперативни системи 12.02.2021 09.00 РЦ
Администрација рачунарских мрежа 10.02.2021 16.00 Уч. 1
(ДМ) Базе података ,М(и) 10.02.2021 15.00 РЦ
мр Драган Шалер Рачунарска графика (изборни) 11.02.2021 12.00 РЦ