ЕиР - распоред испита - ЈАНУАР 2021. године

Студијски програм: Електротехника и рачунарство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ЈАНУАР 2021.

 

Електротехника и рачунарство РАСПОРЕД ИСПИТА  Јануарсkи рок 2021
НАСТАВНИК Предмет Датум време
мр Алекса Срданов Математика 1 19.01.2021 09:00
  Математика 2  19.01.2021 12:00
  Увод у програмирање Ел 26.01.2021 09:00
  Објектно програмирање Ел, М(и) 26.01.2021 12:00
(МГ) Уградња и одржавање рачунара 25.01.2021 10:00
(ДМ) Увод у интернет технологије 26.01.2021 15.00
(ДМ) Интернет програмирање 26.01.2021 15.00
др Мирко Благојевић Социологија и пословна комуникација 29.01.2021 10.00
др Драгослав Перић (АЛ) Примена рачунара 25.01.2021 08:00
  Електрична мерења 18.01.2021 10:00
(МЈ) Пројектовање помоћу рачунара 25.01.2021 12:00
  Електроенергетске мреже 18.01.2021 10:00
  Електричне инсталације са осветљењем 25.01.2021 10:00
мр Ђорђе Марјановић Основи електротехнике 1 28.01.2021 15:30
  Основи електротехнике 2 20.01.2021 10:00
  Разводна постројења 29.01.2021 10.00
  Релејна заштита 20.01.2021 10.00
  Електричне машине 2 20.01.2021 10.00
Милан Јовић Стручна пракса (ЕН) 25.01.2021 10:00
мр Љубов Миронова Ђурић Техничка физика 26.01.2021 10.00
др Радиша Стефановић Основи електротехнике и електронике,М(и) 28.01.2021 11.00
  Основи електронике  28.01.2021 11.00
  Основи рачунарске технике 21.01.2021 11.00
  Софтверски алати 21.01.2021 11.00
  Енергетска електроника 28.01.2021 11.00
  Импулсна електроника 28.01.2021 11.00
  Увод у рачунарске мреже 21.01.2021 11.00
(ДМ) Микроконтролери 29.01.2021 15.00
Александра Јанковић Аутоматско управљање 20.01.2021 11.00
  Аутоматизација производње 20.01.2021 14.00
Драган Миловановић Стручна пракса (РИ) 29.01.2021 15.00
др Ђорђе Михаиловић Предузетништво 22.01.2021 12:00
  Организација рада 22.01.2021 15:00
мр Лазар Сикимић Електричне машине 1 19.01.2021 15:00
  Електромоторни погони 19.01.2021 15.00
др Зоран Јеремић Технички материјали 26.01.2021 17.00
  Електране 26.01.2021 17:00
др Мирко Јовановић Основи инжењерске технике 29.01.2021 14:00
  Инжењерска графика 29.01.2021 16:00
  Контрола квалитета (изборни) 29.01.2021 16:00
др Милан Банковић Оперативни системи 29.01.2021 09.00
  Администрација рачунарских мрежа 28.01.2021 14.00
(ДМ) Базе података ,М(и) 29.01.2021 15.00
мр Драган Шалер Рачунарска графика (изборни) 21.01.2021 12.00