ЕиР - распоред испита - ОКТОБАР 2 - 2020. године

Начин пријаве испита у испитном року ОКТОБАР 2 2020. године

Могуће је пријавити највише два испита.

Цена пријаве испита је 1000 динара (и за самофинансирајуће и за буџетске студенте).

 

Испитне пријаве и уплатнице се предају предметном професору на самом испиту(не пријављује се у студентској служби).

Пријаве се могу преузети са сајта школе, одшатампати и попунити.

Линк за преузимање пријаве

Ко нема могућности да преузме пријаву електронски исту може узети на сам дан испита на портирници.

Неопходно је да се поштују мере Владе Републике Србије у вези заштите.

 

 

Студијски програм: Електротехника и рачунарство

 

РАСПОРЕД ИСПИТА ЗА ОКТОБАР 2  2020.

 

Електротехника и рачунарство РАСПОРЕД ИСПИТА  Октобарски рок 2
НАСТАВНИК Предмет Датум време Учионица
мр Алекса Срданов     Математика 1 13.10.2020 13:00 Уч. 5
Математика 2  13.10.2020 13:00 Уч. 5
Увод у програмирање Ел 13.10.2020 13:00 Уч. 5
Објектно програмирање Ел, М(и) 13.10.2020 13:00 Уч. 5
Уградња и одржавање рачунара 13.10.2020 13:00 Уч. 5
др Мирко Благојевић Социологија и пословна комуникација 16.10.2020 15.00 АМФ
др Драгослав Перић     Примена рачунара 12.10.2020 12:00 Уч. 1
Електрична мерења 12.10.2020 12:00 Уч. 1
Пројектовање помоћу рачунара 12.10.2020 15:00 РЦ
Електроенергетске мреже 12.10.2020 12:00 Уч. 1
Електричне инсталације са осветљењем 12.10.2020 12:00 Уч. 1
мр Ђорђе Марјановић     Основи електротехнике 1 12.10.2020 10:00 Уч. 1
Основи електротехнике 2 15.10.2020 11:00 Уч. 1
Разводна постројења 12.10.2020 10:00 Уч. 1
Релејна заштита 12.10.2020 10:00 Уч. 1
Стручна пракса 12.10.2020 10:00 Уч. 1
мр Љубов Миронова Ђурић Техничка физика 13.10.2020 10.00 Уч. 3
др Радиша Стефановић         Основи електротехнике и електронике,М(и) 15.10.2020 11.00 Уч. 1
Основи електронике  15.10.2020 11.00 Уч. 1
Основи рачунарске технике 15.10.2020 11.00 Уч. 1
Софтверски алати 15.10.2020 11.00 Уч. 1
Администрација рачунарских мрежа 15.10.2020 11.00 Уч. 1
Енергетска електроника 15.10.2020 11.00 Уч. 1
Импулсна електроника 15.10.2020 11.00 Уч. 1
Увод у рачунарске мреже 15.10.2020 11.00 Уч. 1
Микроконтролери 14.10.2020 14.00 РЦ
Комисија      Аутоматско управљање 14.10.2020 11.00 Уч. 3
Аутоматизација производње 14.10.2020 11.00 Уч. 3
Моделирање и симулација система 14.10.2020 11.00 Уч. 3
Увод у интернет технологије 14.10.2020 14.00 РЦ
Интернет програмирање 14.10.2020 14.00 РЦ
Базе података ,М(и) 14.10.2020 14.00 РЦ
др Ђорђе Михаиловић  Предузетништво 16.10.2020 14:00 Уч. 2
Организација рада 16.10.2020 14:00 Уч. 2
мр Лазар Сикимић  Електричне машине 1 16.10.2020 15:00 Уч. 1
Електромоторни погони 16.10.2020 15.00 Уч. 1
др Зоран Јеремић  Технички материјали 14.10.2020 17.00 Уч. 1
Електране 14.10.2020 17:00 Уч. 1
др Мирко Јовановић   Основи инжењерске технике 16.10.2020 12:00 Уч. 3
Инжењерска графика 16.10.2020 12:00 Уч. 3
Контрола квалитета (изборни) 16.10.2020 12:00 Уч. 3
др Милан Банковић Оперативни системи 14.10.2020 16.00 РЦ
др Божо Илић Електричне машине 2 12.10.2020 11.00 Уч. 1
мр Драган Шалер Рачунарска графика (изборни) 15.10.2020 12.00 РЦ
Драган Миловановић Стручна пракса 14.10.2020 14.00 РЦ