Заштита животне средине - распоред часова за школску 2017/2018. - летњи семестар

 

  

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
ДРУГИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45 ЗЖС Биологија 2
(А) - предавање
       
2 8.50-9.35      
3 9.40-10.25     ЗЖС Физика животне средине
предавања (A)  
 
4 10.40-11.25 ЗЖС Биологија 2
Дарко Стојићевић
(Лаб 1) - вежбе
  ЗЖС - Метеорологија са климатологијом
сп Гордана Ђулаковић
пред. (2)
 
5 11.30-12.15  ЗЖС Основи заштите животне средине
(А) - предавање
др Јасминка Милорадовић Ђорђевић
ЗЖС Физика животне средине
вежбе (A)  
 
6 12.20-13.05 ЗЖС - Метеорологија са климатологијом
сп Гордана Ђулаковић
вежбе. (2)
ЗЖС Основи заштите животне средине
(Био лаб) - вежбе 
7 13.10-13.55   
1 14.00-14.45          По - Социологија и пословне комуникације
др Мирко Благојевић
(A)
2 14.50-15.35         
3 15.40-16.25         
4 16.40-17.25           
5 17.30-18.15           
6 18.20-19.05           

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
ЧЕТВРТИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак    Среда  Четвртак  Петак
1 8.00-8.45   ЗЖС Екологија животиња - вежбе (Лаб 1)   ЗЖС Изборни предмет 3
- Третман отпада и рециклажа
  пред. и вежбе (5)
ЗЖС Изборни предмет 3
- Мелиорација (5)
 
2 8.50-9.35     ЗЖС Микробиологија - веж (Л01)
3 9.40-10.25   ЗЖС Микробиологија - пред. (3)  
4 10.40-11.25 ЗЖС Екологија животиња - пред. (1) По - Метеорологија са климатологијом
сп Гордана Ђулаковић
пред. (2)
ЗЖС Микробиологија - веж (Л01)
5 11.30-12.15  
6 12.20-13.05 ЗЖС Заштита агроекосистема - пред. (2)   По - Метеорологија са климатологијом
сп Гордана Ђулаковић
вежбе. (2)
     
7 13.10-13.55        
1 14.00-14.45 ЗЖС Заштита агроекосистема - вежбе
терен 
         
2 14.50-15.35          
3 15.40-16.25            
4 16.40-17.25            
5 17.30-18.15            
6 18.20-19.05            

 

РАСПОРЕД ЧАСОВА за школску 2017/2018. годину
ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
ШЕСТИ СЕМЕСТАР 2017/2018
час Време Понедељак  Уторак  Среда  Четвртак    Петак
1 8.00-8.45            
2 8.50-9.35            
3 9.40-10.25            
4 10.40-11.25            
5 11.30-12.15            
6 12.20-13.05            
7 13.10-13.55 ЗЖС - Загађење и квалитет вода
предавања (5)
др Љиљана Панић
         
1 14.00-14.45         ЗЖС Законска регулатива у ЗЖС - др Бен Младеновић (2)
2 14.50-15.35     ЗЖС Изборна технологија
- Третман отпадних вода
(5)
ЗЖС Изборна технологија
- Екологија копнених вода
(5)
3 15.40-16.25 ЗЖС - Загађење и квалитет вода
вежбе I група
(хем. лаб.)
    ЗЖС Законска регулатива у ЗЖС - др Бен Младеновић (2)
4 16.40-17.25    
5 17.30-18.15 ЗЖС - Загађење и квалитет вода
вежбе II група
(хем. лаб.)
     
6 18.20-19.05