Отварање студентског мејла академије

ОТВАРАЊЕ СТУДЕНТСКОГ МЕЈЛА АКАДЕМИЈЕ

Поштовани бруцоши,

Академија техничких струковних студија Београд отворила је мејлове за све студенте прве године основних студија, тако да ће сваки студент током свог студирања имати лични мејл налог.

Упутство за активирање студентског мејла, као и информације о његовом коришћењу можете погледати ОВДЕ

Сва комуникација наставника, сарадника, стручних служби Академије и др. путем мејла ће се од данас одвијати путем студентских мејлова, а не путем личних мејлова које сте оставили приликом конкурисања за упис.

У суботу 1. октобра на студентски мејл добићете поздравну реч председника Академије, као и додатне информације везане за ваше студирање.

Настава на предметима прве године почиње у понедељак 3. октобра 2022. године.

У случају евентуалних проблема можете контактирати информатичку подршку АТССБ путем мејла на адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. .