Рад школе и студентске службе у летњем периоду 2020.

Студентска служба ВТШСС Пожаревац ће у пероду од 20.07.2020.г. до 24.07.2020.г. дежурно радити од 10-12h за потребе издавања потврда студентима (и других докумената).

У периоду од 27.07.2020.г. до 21.08.2020.г. све потребне информације могу се добити на е-маил школе: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Професоре, асистенте и сраднике, везано за наставу, контактирајте путем њихових имејл адреса.

Списак свих имејл адреса можете пронаћи овде  email.

За више информација можете контактирати и руководиоце студијских програма:

Заштита животне средине и Заштита биља

др Злата Живковић  -    Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.  или др Владанка Ступар  Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Прехрамбена технологија и нутриционизам

Електротехника и рачунарство