Распоред по учионицама за полагaње пријемног испита - 10.07.2020.

Кандидати треба да дођу 15 мин. пре почетка полагања пријемног испита и да понесу са собом ЗАШТИТНУ МАСКУ, ЛИЧНУ КАРТУ и ПРИЈАВНИ ЛИСТ

matematikaМатематика biologijaБиологија hemijaХемија

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Математика 10.07.2020. 09h

 

Математика - група 1 - учионица бр 2.
(први спрат) - (Електротехника и рачунарство)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 Е 001 Урош Драган Јапић
2 Е 002 Душан Миодраг Миладиновић
3 Е 003 Илија Драшко Стокић
4 Е 004 Ненад Ивица Ристић
5 Е 005 Страхиња Дејан Милојковић
6 Е 006 Немања Саша Васић
7 Е 007 Виктор Бобан Милошевић
8 Е 008 Урош Горан Стојадиновић
9 Е 009 Матеја Душан Стојшић
10 Е 010 Александра Саша Савић
11 Е 011 Филип Дарко Симић
12 Е 012 Стефан Славиша Стојићевић
13 Е 013 Борис Синиша Миловановић
14 Е 014 Тамара Драган Стојковић
15 Е 015 Вукашин Марко Покрајац
16 Е 016 Стефан Срђан Секулић
17 Е 017 Ђорђе Саша Мишић
18 Е 018 Лазар Срђан Живановић

 

 

Математика - група 2 - учионица бр. 5
(поткровље) - (Електротехника и рачунарство

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 Е 019 Давид Зоран Гавриловић
2 Е 020 Немања Саша Илић
3 Е 021 Зоран Драган Јовановић
4 Е 022 Илија Горан Даниловић
5 Е 023 Душан Небојша Смиљић
6 Е 024 Рашко Јован Милачић
7 Е 025 Вељко Саша Марјановић
8 Е 026 Милош Ивица Савић
9 Е 027 Стефан Игор Страјиновић
10 Е 028 Никола Драган Савић
11 Е 029 Лазар Драган Вучелић
12 Е 030 Лазар Горан Вићентијевић
13 Е 031 Стефан Дејанче Трајковић
14 Е 032 Милица Зоран Ранђеловић
15 Е 033 Душан Владимир Живковић
16 Е 034 Михајло Златан Димитријевић
17 Е 035 Бојан Миломир Миљковић
18 Е 036 Душан Ненад Никодијевић

 

 

Математика - група 3 - Амфитеатар
(први спрат) - (Електротехника и рачунарство)

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 Е 037 Петар Горан Урошевић
2 Е 038 Вукашин Срђан Прашчевић
3 Е 039 Стефан Жељко Влку
4 Е 040 Никола Дарко Ивковић
5 Е 041 Вељко Новица Мишић
6 Е 042 Дејан Златан Јовановић
7 Е 043 Никола Милан Станојевић-Степић
8 Е 044 Немања Саша Павловић
9 Е 045 Филип Небојша Јанковић
10 Е 046 Александар Владан Живић
11 Е 047 Ненад Дејан Вренгић
12 Е 048 Никола Дејан Брадић
13 Е 049 Лука Јовица Ђузић
14 Е 050 Кристијан Небојша Милановић
15 Е 051 Ђорђе Јовица Ђузић

 

Математика - група 4 - учионица бр. 1
(приземље) - (Машинство)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 М 001 Бобан Ђорђе Јовановић
2 М 002 Адам Бранислав Благојевић
3 М 003 Јован Драган Радосављевић
4 М 004 Стефан Сретен Симић
5 М 005 Александар Срђан Милорадовић
6 М 006 Михајло Саша Вељковић
7 М 007 Лазар Звонко Лазић
8 М 008 Петар Зоран Перић
9 М 009 Малиша Радиша Јанковић
10 М 010 Андрија Никола Ђорђевић
11 М 011 Алекса Перица Нешић
12 М 012 Милош Слађан Васић
13 М 013 Никола Срђан Петровић

 

 

Математика - група 5 - учионица бр. 3
(први спрат) - (Машинство + Заштита биља)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 М 014 Немања Дејан Срђевић
2 М 015 Лазар Дејан Милић
3 М 016 Никола Милан Јовановић
4 М 017 Јован Анђелко Гавриловић
5 М 018 Лазар Данијела Мићић
6 М 019 Бојан Саша Спасић
7 М 020 Миљана Миодраг Јовановић
8 М 021 Мирко Дејан Цокић
9 М 022 Миљан Ратко Петковић
10 М 023 Александар Зоран Милић
11 М 024 Немања Драгослав Радивојевић
12 М 025 Александар Мића Станковић
13 ЗБ 002 Драган Милан Крецуљ

 

 

Биологија

10.07.2020. 13h

  

Биологија - група 1 - учионица бр 1.
(приземље) - (Заштита животне средине)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 ЗЖС 001 Јована Слободан Синадиновић
2 ЗЖС 002 Милка Мирко Костић
3 ЗЖС 004 Дијана Сретен Малетић
4 ЗЖС 005 Ђурђина Жељко Анђелковић
5 ЗЖС 006 Дијана Дејан Михајловић
6 ЗЖС 007 Марија Златко Перкунић
7 ЗЖС 008 Вељко Дејан Стојиловић
8 ЗЖС 009 Анабела Драган Стојадиновић
9 ЗЖС 010 Тамара Драгиша Костић
10 ЗЖС 011 Марија Горан Милановић
11 ЗЖС 012 Милица Бојан Стојадиновић

  

 

Биологија - група 2 - учионица бр 3.
(први спрат) - (Заштита животне средине)

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 ЗЖС 014 Марко Војислав Стојковић
2 ЗЖС 015 Теодора Живорад Весић
3 ЗЖС 016 Урош Ненад Ковачев
4 ЗЖС 017 Јелена Сузана Маринковић
5 ЗЖС 018 Катарина Новица Стојановић
6 ЗЖС 019 Стефан Бобан Обрадовић
7 ЗЖС 020 Марина Дејан Бакош
8 ЗЖС 021 Милош Негослав Петрујкић
9 ЗЖС 022 Владимир Горан Морина
10 ЗЖС 023 Јелена Сретен Матић-Јовановић
11 ЗЖС 024 Јелена Добрица Петровић
12 ЗЖС 025 Владимир Драган Матић

 

 

Биологија - група 3 - Учионица бр. 2 (први спрат)
(Прехрамбена технологија и нутриционизам)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 ПТИН 001 Јована Дејан Симић
2 ПТИН 002 Мануела Славиша Јонић
3 ПТИН 003 Јелена Дејан Симић
4 ПТИН 004 Милица Марјан Илић
5 ПТИН 005 Марјана Горан Милосављевић
6 ПТИН 006 Наталија Бојан Тодоровић
7 ПТИН 007 Александра Богица Николић
8 ПТИН 008 Милош Слађан Стојиловић
9 ПТИН 009 Дарко Драган Златковић
10 ПТИН 010 Милица Божидар Арсенијевић
11 ПТИН 011 Анђелка Слађан Јовић
12 ПТИН 012 Лазар Ненад Недељковић
13 ПТИН 013 Теодора Горан Антић
14 ПТИН 014 Анђела Милутин Шаљић
15 ПТИН 015 Анђела Мирко Миловановић
16 ПТИН 016 Ненад Велиша Витић
17 ПТИН 017 Кристина Дејан Милетић
18 ПТИН 019 Лазар Зоран Нешић
19 ПТИН 021 Стефан Дејан Миленковић

 

 

Биологија - група 4 - Учионица бр. 5
(поткровље
(Заштита биља)

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 ЗБ 001 Видоје Саша Станојевић
2 ЗБ 003 Анђела Горан Кнежевић
3 ЗБ 005 Богдан Иван Петковић
4 ЗБ 006 Кристина Велимир Кужељко
5 ЗБ 007 Владан Драган Микшић
6 ЗБ 008 Павле Жељко Божић
7 ЗБ 009 Николија Станислав Голубовић

 

 

 

Хемија

10.07.2020. 13h

 

Хемија - група 1 -
Биолошка лабораторија (приземље) - сви одсеци

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме
 
1 ПТИН 018 Биљана Драгиња Перић
2 ПТИН 020 Јована Бојан Веселинов
3 ЗБ 004 Нинослав Радомир Стевановић
4 ЗЖС 003 Никола Милутин Додеровић
5 ЗЖС 013 Катарина Владимир Симић