Саветовање „Одводњавање на подручју Браничевског и Подунавског округа“

logo ci

Регионална привредна комора Пожаревац
Босанска 31, Пожаревац

vtspoznak

Висока техничка школа струковних студија Пожаревац
Немањина 2, Пожаревац

itznak

Савез друштава инжењера и техничара града Пожаревца
Вељка Дугошевића 14, Пожаревац

ОРГАНИЗУЈУ И ПОЗИВАЈУ ВАС НА

САВЕТОВАЊЕ

ОДВОДЊАВАЊЕ НА ПОДРУЧЈУ ПОДУНАВСКОГ И БРАНИЧЕВСКОГ ОКРУГА

које се одржава 15. маја 2015. године са почетком у 10:30 сати

у Амфитеатру ВТШСС Пожаревац, Немањина, број 2

ПРОГРАМ САВЕТОВАЊА:

ВТШСС Пожаревац, Амфитеатар

10.30 Регистрација учесника саветовања

11.00 Отварање саветовања

11.15 - 13.30 Презентације радова (посредством видео бима), дискусија и дружење уз коктел.

ЦИЉ организовања једнодневног саветовања по позиву је увођење одводњавања на подручју Браничевског и Подунавског округа ради одстрањивања сувишне површинске или подземне воде с одређене површине. Применом овог хидромелиорацијског поступка, са пољопривредних земљишта се природним или вештачким путем одводи вода, како би се повећао обим и квалитет пољопривредне производње, као и боље управљало водним залихама.

ПОЗИВАМО ПОЉОПРИВРЕДНЕ ПРОИЗВОЂАЧЕ, ЧЕЛНИКЕ ЛОКАЛНИХ САМОУПРАВА И РЕГИОНА, ПРЕДСТАВНИКЕ ПРИВРЕДНИХ КОМОРА, ПРЕДСТАВНИКЕ ЈАВНИХ ПРЕДУЗЕЋА, ПРИВРЕДНИКЕ, БАНКАРЕ, ЧЛАНОВЕ СДИТ-а, ПРОФЕСОРЕ И СТУДЕНТЕ СА ВТШСС ПОЖАРЕВАЦ и ОБРАЗОВНИХ ИНСТИТУЦИЈА ИЗ ДРУГИХ ГРАДОВА СРБИЈЕ, СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ СТРУЧЊАКЕ и ГРАЂАНЕ, КАО И ПРЕДСТАВНИКЕ МЕДИЈА ДА УЧЕСТВУЈУ У РАДУ САВЕТОВАЊА.

УЛАЗ СЛОБОДАН

Преузмите документа у електронском формату:

pdf Позив на саветовање                       pdfФлајер саветовања