Коначна ранг листа - други уписни рок - 09.09.2018

Други уписни рок - Коначна ранг листа 09. септембар 2019.

 


Електротехника и рачунарство
 

 


Заштита Животне Средине

 


Машинство
 

 

 
Заштита биља
 
Прехрамбена Технологија
и нутриционизам  
 

 

 

 

Електротехника и рачунарство

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме ЈМБГ Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 Е 001 Ђорђе Миодраг Миладиновић 1102987762064 2.27 2.56 2.29 2.5 19.24 Математика 45 64.24
2 Е 002 Михајло Ненад Радојковић 2008000760038 4.07 3.33 2.83 3.25 26.96 Математика 35 61.96
3 Е 003 Михајло Зоран Јевремовић 2106000762016 4.2 4 3.83 2.92 29.9 Математика 30 59.90
4 Е 004 Александар - Мишић (blank) 2 2 2 2 16 Математика 0 0

 

 

Заштита животне средине

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме ЈМБГ Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
13 ЗЖС 002 Анђела Саша Стевановић 2109000767025 5 4.71 4.08 4.54 36.66 Биологија 54 90.66
14 ЗЖС 001 Милица Горан Мацић 2212996765029 3.15 3.42 3.77 3.69 28.06 Биологија 58 86.06
15 ЗЖС 003 Николај Предраг Николић 3012998762064 4.71 4.8 4.75 5 38.52 Биологија 44 82.52
16 ЗЖС 004 Јелена Вицко Јовановић 2009000767012 2.92 3 3.85 3.77 27.08 Биологија 52 79.08

 

Машинство

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме ЈМБГ Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 М 002 Ђорђе Александар Калањ 2012999762013 3.53 3.5 3.09 3 26.24 Математика 33 59.24
2 М 001 Дарко Јоца Јанковић 2803974762016 4 3.6 3.55 3.23 28.76 Математика 30 58.76
3 М 005 Стеван Горан Ђорђевић 0801996720058 3 2.5 2.92 3.17 23.18 Математика 30 53.18
4 М 003 Душан Дарко Миланковић 1002001760013 2.92 2.71 2.77 3 22.8 Математика 30 52.80
5 М 004 Небојша Живорад Светисављевић 2207972762017 2.64 2.53 2.5 0 15.34 Математика 36 51.34

 

 

Заштита биља

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме ЈМБГ Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 ЗБ 002 Урош Иван Петровић 1001001762044 4.68 4.79 4.91 5 38.76 Биологија 48 86,76
2 ЗБ 006 Лука Милутин Шаљић 1307998760013 2.6 3.33 3.8 4 27.46 Биологија 56 83.46
3 ЗБ 003 Стефан Слађан Стојићевић 2808998762019 3.53 3.53 3.38 3.76 28.4 Биологија 54 82,40
4 ЗБ 001 Снежана Малиша Лукић 0604983767012 3.17 3 3.08 3.07 24.64 Биологија 56 80,64
5 ЗБ 008 Милица Зоран Ивошевић 2412990715177 3.5 3.49 3.54 4.5 30.06 Биологија 46 76,06
6 ЗБ 004 Илија Миодраг Страиновић 1402001762022 3.58 3.57 3.69 3.75 29.18 Биологија 40 69,18
7 ЗБ 005 Андријана Весељко Перић 2907001768819 4.38 4.7 4.71 0 27.58 Биологија 38 65,58
8 ЗБ 007 Радиша Роберт Димовски 0205994762029 2 2 2 2 16 Биологија 0 0

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме ЈМБГ Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
  I II III IV
1 ПТИН 005 Јована Славиша Панић 0305997727229 4 4.56 4.23 4.14 33.86 Хемија 56 89.86
2 ПТИН 001 Јелена Сава Савић 1308993765021 3.31 3.2 2.88 0 18.78 Хемија 60 78.78
3 ПТИН 002 Кристина Груја Марић 0507000767031 3.67 3.67 2.86 3.33 27.06 Биологија 46 73.06
4 ПТИН 003 Стефан Јасмин Младеновић 0501001762035 3.31 3.08 2.79 2.71 23.78 Биологија 38 61.78
5 ПТИН 004 Анђела Невенка Станковић 2108001765011 2.62 2.42 2.36 0 14.8 Биологија 40 54.80