Јединствена ранг листа - ДРУГИ уписни рок - 06.09.2018

Јединствена ранг листа после полагања пријемног испита 06. септембар 2018. - ДРУГИ УПИСНИ РОК

 


Електротехника и рачунарство
 

 


Заштита Животне Средине

 


Машинство
 

 

 
Заштита биља
 
Прехрамбена Технологија
и нутриционизам  
  upis
Програм афирмативне мере
уписа припадника ромске
националне мањине

 

 

 

Електротехника и рачунарство

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Број бодова из средње школе Испит Поена са испита Укупно
 
1 Е 201 Душан Дејан Перић 31.86 Математика 32 63.86
2 Е 202 Стефан Александар Стевић 23.16 Математика 32 55.16
3                

 

 

 

Заштита животне средине

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Број бодова из средње школе Испит Поена са испита Укупно
 
1 ЗЖС 201 Оливера  Новак Радевић 38.08 Биологија 60 98.08
2 ЗЖС 208 Јована Зоран Чепкеновић 31.36 Биологија 48 79.36
3 ЗЖС 206 Матија Драган Поповић 23.10 Биологија 48 71.10
4 ЗЖС 202 Маја Душанка Ђорђевић 26.34 Биологија 40 66.34
5 ЗЖС 209 Ивана Небојша Јовановић 28.20 Биологија 34 62.20
6 ЗЖС 203 Марина Драган Спиридоновић 25.46 Биологија 36 61.46
7 ЗЖС 207 Дарко Горан Балабановић 22.80 Биологија 38 60.80
8 ЗЖС 204 Андријана Дејан Спасић 28.36 Хемија 32 60.36
9 ЗЖС 205 Милош Мирко Милојковић 19.58 Математика 35 54.58
10 ЗЖС 206 Катарина  Саша Цветковић 19.72 Биологија 32 51.72

 

 

 

Машинство

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Број бодова из средње школе Испит Поена са испита Укупно
 
1 М 201 Мирко Божидар Мирковић 39.84 Математика 37 76.84
2 М 203 Милан Димитрије Тодоровић 23.46 Математика 32 55.46
3 М 202 Стефан Новица Јокић 34.72 Математика 19 53.72
4 М 204 Никола Александар Богдановић 19.50 Математика 32 51.50
5                

 

 

 

Заштита биља

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Број бодова из средње школе Испит Поена са испита Укупно
 
1 ЗБ 203 Александра  Зоран  Радисављевић 32.76 Биологија 46 78.76
2 ЗБ 201 Ана Саша Радосављевић 22.40 Биологија 44 66.40
3 ЗБ 204 Ненад Југослав Лештанин 15.92 Биологија 44 59.92
4 ЗБ 202 Мирко Милан Вучковић 12.00 Биологија 40 52.00
5                

 

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Број бодова из средње школе Испит Поена са испита Укупно
 
1 ПТИН 207 Снежана Марија Андрејић 38.24 Хемија 58 96.24
2 ПТИН 201 Јована Саша Радановић 27.88 Биологија 56 83.88
3 ПТИН 206 Александар  Горан Милошевић 26.90 Биологија 54 80.90
4 ПТИН 209 Дејан Саша Траиловић 29.18 Биологија 46 75.18
5 ПТИН 203 Јелена Ненад Траиловић 30.20 Биологија 40 70.20
6 ПТИН 205 Радмила Раде Поцић 20.94 Биологија 46 66.94
7 ПТИН 202 Ана Бобан Николић 16.30 Биологија 46 62.30
8 ПТИН 204 Јована  Миодраг Чолић 29.72 Биологија 32 61.72
9 ПТИН 208 Кристина Срђан Динић 17.88 Биологија 36 53.88
10                

 

 

 

 Програм афирмативне мере уписа припадника ромске националне мањине