Коначна ранг листа - први уписни рок - 02.07.2018

Први уписни рок - Коначна ранг листа 02. јул 2018.

 


Електротехника и рачунарство
 

 


Заштита Животне Средине

 


Машинство
 

 

 
Заштита биља
 
Прехрамбена Технологија
и нутриционизам  
 

 

 

 

Електротехника и рачунарство

 

Кандидати од редног броја 1  па закључно са редним бројем 39 финасирају се из буџета Републике Србије

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 Е021 Немања Зоран Јавремовић 3.75 3.78 3.50 3.85 29.76 Математика 59 88.76
2 Е014 Жељко Живорад Рајић 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика 48 88.00
3 Е018 Никола Владан Војиновић 4.00 3.00 3.91 4.69 31.20 Математика 52 83.20
4 Е017 Ивана Дејан Филиповић 3.15 3.54 4.69 4.54 31.84 Математика 51 82.84
5 Е005 Снежана Јовица Миливојевић Вићовац 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика 37 77.00
6 Е029 Михајло Бобан Шпирић 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика 34 74.00
7 Е019 Милан Топлица Нешић 3.80 3.50 4.00 4.50 31.60 Математика 42 73.60
8 Е030 Драган Дејан Божић 3.86 2.94 2.78 3.31 25.78 Математика 47 72.78
9 Е006 Владан Бранко Вићовац 4.60 4.60 4.69 4.85 37.48 Математика 34 71.48
10 Е035 Стефан Срђан Секулић 3.73 4.53 4.08 4.58 33.84 Математика 37 70.84
11 Е043 Анабела Дејан Мијуца 4.80 5.00 4.83 4.67 38.60 Математика 30 68.60
12 Е012 Милош Дејан МИшић 3.88 4.19 3.85 3.93 31.70 Математика 36 67.70
13 Е016 Никола Добривоје Ђорђевић 4.20 4.13 3.83 3.58 31.48 Математика 36 67.48
14 Е025 Давид Дејан Рајић 4.60 4.40 4.00 4.17 34.34 Математика 31 65.34
15 Е004 Стефан Ивица Станојевић 3.80 2.71 3.38 4.50 28.78 Математика 36 64.78
16 Е022 Јован Младен Миленковић 3.50 3.27 3.85 3.92 29.08 Математика 35 64.08
17 Е042 Маријана Властимир Илић 4.53 4.13 4.33 4.75 35.48 Математика 28 63.48
18 Е031 Михајло Михајло Јовановић 4.53 3.60 3.09 4.00 30.44 Математика 33 63.44
19 Е010 Михаило Радиша Филиповић 4.13 3.57 3.76 4.28 31.48 Математика 31 62.48
20 Е008 Весна Радисав Мијатовић 3.93 4.07 4.38 4.64 34.04 Математика 28 62.04
21 Е037 Александар  Власта  Јовановић 3.00 3.00 3.23 3.25 24.96 Математика 37 61.96
22 E001 Миљана Дејан Брадић 3.08 2.14 2.62 3.75 23.18 Математика 38 61.18
23 Е023 Александар Срђан Коцић 3.93 2.53 3.17 2.83 24.92 Математика 36 60.92
24 Е011 Иван Саша Лупшић 4.13 3.93 3.67 3.67 30.80 Математика 30 60.80
25 Е034 Марко Ненад Драгуцановић 3.80 3.69 3.54 3.86 29.78 Математика 31 60.78
26 Е036 Ненад Драган Јаношевић 2.86 2.85 3.16 3.15 24.04 Математика 36 60.04
27 Е003 Стефан Саша Џунић 3.73 3.50 4.15 4.00 30.76 Математика 29 59.76
28 Е009 Лука Владан Вратоњић 4.06 4.00 4.00 3.50 31.12 Математика 28 59.12
29 Е027 Милош Ивица Николић 4.06 3.50 3.53 3.92 30.02 Математика 28 58.02
30 Е007 Марко Небојша Николић 3.60 3.35 3.76 3.50 28.42 Математика 28 56.42
31 Е026 Давид Бајрам Морина 3.13 2.73 3.08 3.08 24.04 Математика 32 56.04
32 Е039 Игор Небојша Голубовић 3.26 3.54 3.64 3.50 27.88 Математика 28 55.88
33 Е013 Андреја Горан Живковић 3.20 3.00 3.53 3.57 26.60 Математика 29 55.60
34 Е041 Давид Звездан Лазић 3.73 2.53 3.33 3.67 26.52 Математика 29 55.52
35 Е033 Јован Славица Мишић 3.80 3.33 2.91 3.38 26.84 Математика 28 54.84
36 Е040 Милош Драган Стојадиновић 3.13 2.86 2.75 3.00 23.48 Математика 31 54.48
37 E002 Павле Момир Радојковић 2.86 3.14 3.53 3.35 25.76 Математика 28 53.76
38 Е015 Никола Горан Пајкић 3.54 3.08 3.00 2.46 24.16 Математика 29 53.16
39 Е028 Немања Драган Вукановић 3.20 2.94 2.61 3.00 23.50 Математика 28 51.50
40 Е032 Александар Радомир Костадиновић 2.00 2.00 2.00 2.00 16.00 Математика 30 непотпуна документа
41 Е020 Душан Владимир Живковић 4.00 4.13 4.50 4.75 34.76 Математика

није полагао пријемни испит

42 Е024 Жарко Радиша Станковић 2.45 3.00 3.33 2.90 23.36 Математика није полагао пријемни испит

 

 

 

Заштита животне средине

 

Кандидати од редног броја 1  па закључно са редним бројем 22 финасирају се из буџета Републике Србије

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 ЗЗС016 Зорана Зоран Младеновић 4.54 4.54 4.58 4.75 36.82 Биологија 58 94.82
2 ЗЗС006 Љиљана Горан Вучић 4.15 4.54 4.58 4.50 35.54 Биологија 58 93.54
3 ЗЗС007 Ксенија Дејан Перовић 3.92 4.15 4.50 4.67 34.48 Биологија 58 92.48
4 ЗЗС013 Ирена Дејан Станковић 4.07 4.53 4.31 4.31 34.44 Биологија 58 92.44
5 ЗЗС008 Сања Драган Васић 3.50 3.77 3.69 4.18 30.28 Биологија 56 86.28
6 ЗЗС019 Оливера Зоран Рајчић 3.31 3.69 4.08 4.08 30.32 Биологија 54 84.32
7 ЗЗС003 Немања Зоран Гајић 3.50 3.88 3.31 3.29 27.96 Биологија 56 83.96
8 ЗЗС010 Јелена Благоје Лалић 3.42 3.08 3.64 3.55 27.38 Биологија 56 83.38
9 ЗЗС004 Милош Мијодраг Шпирић 3.53 3.50 2.92 3.21 26.32 Биологија 56 82.32
10 ЗЗС020 Јована Драган Петковић 2.78 3.76 3.83 3.61 27.96 Биологија 52 79.96
11 ЗЗС001 Владимир Љубомир Малезановић 3.13 3.08 3.56 4.20 27.94 Биологија 52 79.94
12 ЗЗС005 Анђела Драган Милошевић 2.80 2.55 2.64 3.66 23.30 Биологија 56 79.30
13 ЗЗС014 Денис Саша Живковић 3.38 3.85 3.85 3.92 30.00 Биологија 48 78.00
14 ЗЗС015 Јован Саша Миловановић 4.54 4.00 3.92 4.54 34.00 Биологија 44 78.00
15 ЗЗС012 Анђела Гордана Девић 3.92 3.77 3.69 3.60 29.96 Биологија 46 75.96
16 ЗЗС017 Никола Гојко Боромиса 3.88 4.13 3.85 4.64 33.00 Биологија 40 73.00
17 ЗЗС002 Даница Драшко Ђурић 3.00 3.54 3.83 4.54 29.82 Биологија 40 69.82
18 ЗЗС022 Стефан Славиша  Ранђеловић 3.13 2.93 3.00 3.15 24.42 Хемија 44 68.42
19 ЗЗС018 АНђела Јовица Лазић 2.43 2.85 3.58 3.92 25.56 Биологија 34 59.56
20 ЗЗС009 Марко Млађан Марковић 3.07 3.00 3.08 3.54 25.38 Биологија 34 59.38
21 ЗЗС011 АНђела Габриел Јовановић 3.50 3.35 4.15 3.58 29.16 Биологија 24 53.16
22 ЗЗС021 Ђорђе Небојша Ђорђевић 4.00 3.54 2.67 2.67 25.76 Биологија 26 51.76

 

 

 

Машинство

 

Кандидати од редног броја 1  па закључно са редним бројем 20 финасирају се из буџета Републике Србије

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 М003 Ненад Горан Мијајловић 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика 60 100.00
2 М006 Александра Синиша Митровић 4.81 4.80 4.83 4.82 38.52 Математика 60 98.52
3 М011 Никола Славиша Аритоновић 4.40 4.07 3.54 3.62 31.26 Математика 44 75.26
4 М005 Марија Драган Јовановић 4.00 4.63 4.54 4.50 35.34 Математика 39 74.34
5 М016 Стефан Игор Станојловић 4.64 4.00 4.33 4.50 34.94 Математика 36 70.94
6 М013 Тијана Зоран Вукчевић 3.20 3.35 3.31 4.08 27.88 Математика 40 67.88
7 М012 Вељко Дарко Рупар 3.91 4.50 4.69 4.17 34.54 Математика 33 67.54
8 М007 Тамара Радиша Пауновић 4.50 3.35 4.61 4.83 34.58 Математика 32 66.58
9 М015 Андреја Светислав Смољановић 4.08 3.50 3.92 3.17 29.34 Математика 37 66.34
10 М002 Радослав Јовица Стојићевић 4.07 3.60 3.58 3.75 30.00 Математика 36 66.00
11 М010 Зоран Љупчо Спасић 2.87 2.80 2.92 2.72 22.62 Математика 42 64.62
12 М014 Милан Предраг Фусуљевић 4.50 4.20 3.67 4.08 32.90 Математика 30 62.90
13 М017 Сања Новица Кос 3.67 2.94 3.00 2.40 24.02 Математика 38 62.02
14 М001 Алекса Небојша Милановић 3.60 3.50 4.07 3.57 29.48 Математика 30 59.48
15 М008 Санела Јован Стокић 2.81 3.00 2.92 3.57 24.60 Математика 30 54.60
16 М018 Горан Првослав Живановић 2.91 3.07 3.00 3.17 24.30 Математика 30 54.30
17 М009 Тијана Јовица Јовановић 3.50 2.78 3.00 2.83 24.22 Математика 30 54.22
18 М020 Давид Млађан Перић 2.86 3.00 3.08 3.15 24.18 Математика 28 52.18
19 М019 Александар Данијел Ђорђевић 2.93 2.60 2.83 3.23 23.18 Математика 28 51.18
20 М004 Илија Драган Стојадиновић 2.75 2.61 2.60 2.60 21.12 Математика 30 51.12

 

 

 

Заштита биља

 

Кандидати од редног броја 1  па закључно са редним бројем 13 финасирају се из буџета Републике Србије

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 ЗБ009 Стефан Горан Раденковић 4.38 4.54 5.00 5.00 37.84 Биологија 58 95.84
2 ЗБ001 Љубица Душан Пршо 3.77 3.00 3.92 3.62 28.62 Биологија 60 88.62
3 ЗБ005 Филип Зоран Бајчић 4.29 4.55 4.36 4.60 35.60 Биологија 52 87.60
4 ЗБ007 Милан Горан Јовановић 4.00 4.00 4.09 4.30 32.78 Биологија 52 84.78
5 ЗБ004 Илија Добриша Милетић 4.62 4.58 4.54 4.38 36.24 Биологија 48 84.24
6 ЗБ013 Сузана Слободан Мишић 2.80 3.00 3.50 3.21 25.02 Биологија 56 81.02
7 ЗБ010 Љубица Душан Јовановић 4.50 4.07 4.54 5.00 36.22 Хемија 44 80.22
8 ЗБ002 Милан Драган Стојиловић 3.76 3.64 3.18 3.70 28.56 Биологија 44 72.56
9 ЗБ006 Дарко Дејан Аћимовић 2.94 3.09 3.45 3.40 25.76 Биологија 40 65.76
10 ЗБ012 Урош Милан Његић 4.24 4.00 3.64 3.90 31.56 Биологија 34 65.56
11 ЗБ003 Снежана Радослав Гајић 2.67 2.92 2.67 2.42 21.36 Биологија 42 63.36
12 ЗБ008 Анђела Драган Јовановић 2.69 2.42 2.38 2.31 19.60 Биологија 42 61.60
13 ЗБ011 Немања Бобан Марковић 3.23 3.83 3.62 3.54 28.44 Биологија 32 60.44

 

 

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

Кандидати од редног броја 1  па закључно са редним бројем 22 финасирају се из буџета Републике Србије

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 ПТИН022 Нина Добрица Јовановић 5.00 4.90 5.00 4.60 39.00 Биологија 58 97.00
2 ПТИН019 Наташа Ивица Павловски 4.50 4.63 4.69 4.50 36.64 Биологија 56 92.64
3 ПТИН017 Александра Милорад МИлутиновић 4.62 4.33 4.62 4.62 36.38 Биологија 56 92.38
4 ПТИН006 АНђела Слађан Ђукић 3.60 3.69 4.78 4.40 32.94 Биологија 58 90.94
5 ПТИН021 Марина Јовица Живојиновић 3.93 4.31 3.93 4.57 33.48 Биологија 56 89.48
6 ПТИН012 Наталија Александар Константиновић 4.00 3.50 4.57 4.29 32.72 Биологија 56 88.72
7 ПТИН014 Ивана Мирослав Симеуновић 3.71 3.77 4.08 4.54 32.20 Биологија 56 88.20
8 ПТИН002 Милица Зоран Кељевић 3.85 3.77 3.92 3.67 30.42 Биологија 56 86.42
9 ПТИН005 Маја Дејан Петровић 3.94 4.55 4.55 4.60 35.28 Биологија 46 81.28
10 ПТИН023 Марија Бобан Јовановић 3.33 2.94 3.07 2.93 24.54 Биологија 56 80.54
11 ПТИН015 Јована Дејана Константиновић 3.00 2.92 2.83 2.92 23.34 Биологија 56 79.34
12 ПТИН013 Стефан Дејан Стевић 3.69 3.58 3.57 4.14 29.96 Биологија 48 77.96
13 ПТИН018 Александра Славиша  Станковић 3.83 3.23 3.77 4.54 30.74 Биологија 44 74.74
14 ПТИН010 Никола Славомир Голубовић 3.69 3.58 3.79 4.14 30.40 Хемија 44 74.40
15 ПТИН003 Милица Владан Јаћовић 2.92 3.50 4.64 3.93 29.98 Биологија 44 73.98
16 ПТИН009 Теодора Саша Цветковић 3.87 3.50 3.43 3.93 29.46 Хемија 44 73.46
17 ПТИН001 Милица Јовица Бијанић 3.08 3.08 3.50 3.83 26.98 Биологија 44 70.98
18 ПТИН011 Лука Предрага Мађарић 4.53 3.53 3.75 3.50 30.62 Биологија 38 68.62
19 ПТИН004 Душан Зоран Новковић 2.38 2.42 2.86 2.64 20.60 Биологија 48 68.60
20 ПТИН016 Наталија  Дејан Флорић 4.54 4.50 4.21 4.00 34.50 Хемија 34 68.50
21 ПТИН008 Стефан Зоран Анђелковић 3.77 3.00 3.21 3.14 26.24 Хемија 42 68.24
22 ПТИН007 Ђорђе Драган Младеновић 2.53 2.87 3.14 2.86 22.80 Хемија 32 54.80
23 ПТИН020 Јована Миодраг Чолић 3.50 3.36 3.73 4.27 29.72 Биологија није полагала пријемни испит