Јединствена ранг листа - први уписни рок - 28.06.2018

Јединствена ранг листа после полагања пријемног испита 28. јун 2018.

 


Електротехника и рачунарство
 

 


Заштита Животне Средине

 


Машинство
 

 

 
Заштита биља
 
Прехрамбена Технологија
и нутриционизам  
  upis
Програм афирмативне мере
уписа припадника ромске
националне мањине

 

 

 

Електротехника и рачунарство

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 E001 Миљана Дејан Брадић 3.08 2.14 2.62 3.75 23.18 Математика 38 61.18
2 E002 Павле Момир Радојковић 2.86 3.14 3.53 3.35 25.76 Математика 28 53.76
3 Е003 Стефан Саша Џунић 3.73 3.50 4.15 4.00 30.76 Математика 29 59.76
4 Е004 Стефан Ивица Станојевић 3.80 2.71 3.38 4.50 28.78 Математика 36 64.78
5 Е005 Снежана Јовица Миливојевић Вићовац 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика 37 77.00
6 Е006 Владан Бранко Вићовац 4.60 4.60 4.69 4.85 37.48 Математика 34 71.48
7 Е007 Марко Небојша Николић 3.60 3.35 3.76 3.50 28.42 Математика 28 56.42
8 Е008 Весна Радисав Мијатовић 3.93 4.07 4.38 4.64 34.04 Математика 28 62.04
9 Е009 Лука Владан Вратоњић 4.06 4.00 4.00 3.50 31.12 Математика 28 59.12
10 Е010 Михаило Радиша Филиповић 4.13 3.57 3.76 4.28 31.48 Математика 31 62.48
11 Е011 Иван Саша Лупшић 4.13 3.93 3.67 3.67 30.80 Математика 30 60.80
12 Е012 Милош Дејан МИшић 3.88 4.19 3.85 3.93 31.70 Математика 36 67.70
13 Е013 Андреја Горан Живковић 3.20 3.00 3.53 3.57 26.60 Математика 29 55.60
14 Е014 Жељко Живорад Рајић 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика 48 88.00
15 Е015 Никола Горан Пајкић 3.54 3.08 3.00 2.46 24.16 Математика 29 53.16
16 Е016 Никола Добривоје Ђорђевић 4.20 4.13 3.83 3.58 31.48 Математика 36 67.48
17 Е017 Ивана Дејан Филиповић 3.15 3.54 4.69 4.54 31.84 Математика 51 82.84
18 Е018 Никола Владан Војиновић 4.00 3.00 3.91 4.69 31.20 Математика 52 83.20
19 Е019 Милан Топлица Нешић 3.80 3.50 4.00 4.50 31.60 Математика 42 73.60
20 Е020 Душан Владимир Живковић 4.00 4.13 4.50 4.75 34.76 Математика - -
21 Е021 Немања Зоран Јавремовић 3.75 3.78 3.50 3.85 29.76 Математика 59 88.76
22 Е022 Јован Младен Миленковић 3.50 3.27 3.85 3.92 29.08 Математика 35 64.08
23 Е023 Александар Срђан Коцић 3.93 2.53 3.17 2.83 24.92 Математика 36 60.92
24 Е024 Жарко Радиша Станковић 2.45 3.00 3.33 2.90 23.36 Математика - -
25 Е025 Давид Дејан Рајић 4.60 4.40 4.00 4.17 34.34 Математика 31 65.34
26 Е026 Давид Бајрам Морина 3.13 2.73 3.08 3.08 24.04 Математика 32 56.04
27 Е027 Милош Ивица Николић 4.06 3.50 3.53 3.92 30.02 Математика 28 58.02
28 Е028 Немања Драган Вукановић 3.20 2.94 2.61 3.00 23.50 Математика 28 51.50
29 Е029 Михајло Бобан Шпирић 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика 34 74.00
30 Е030 Драган Дејан Божић 3.86 2.94 2.78 3.31 25.78 Математика 47 72.78
31 Е031 Михајло Михајло Јовановић 4.53 3.60 3.09 4.00 30.44 Математика 33 63.44
32 Е032 Александар Радомир Костадиновић 2.00 2.00 2.00 2.00 16.00 Математика 30 46.00
33 Е033 Јован Славица Мишић 3.80 3.33 2.91 3.38 26.84 Математика 28 54.84
34 Е034 Марко Ненад Драгуцановић 3.80 3.69 3.54 3.86 29.78 Математика 31 60.78
35 Е035 Стефан Срђан Секулић 3.73 4.53 4.08 4.58 33.84 Математика 37 70.84
36 Е036 Ненад Драган Јаношевић 2.86 2.85 3.16 3.15 24.04 Математика 36 60.04
37 Е037 Александар  Власта  Јовановић 3.00 3.00 3.23 3.25 24.96 Математика 37 61.96
38 Е039 Игор Небојша Голубовић 3.26 3.54 3.64 3.50 27.88 Математика 28 55.88
39 Е040 Милош Драган Стојадиновић 3.13 2.86 2.75 3.00 23.48 Математика 31 54.48
40 Е041 Давид Звездан Лазић 3.73 2.53 3.33 3.67 26.52 Математика 29 55.52
41 Е042 Маријана Властимир Илић 4.53 4.13 4.33 4.75 35.48 Математика 28 63.48
42 Е043 Анабела Дејан Мијуца 4.80 5.00 4.83 4.67 38.60 Математика 30 68.60

 

 

Заштита животне средине

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 ЗЗС001 Владимир Љубомир Малезановић 3.13 3.08 3.56 4.20 27.94 Биологија 52 79.94
2 ЗЗС002 Даница Драшко Ђурић 3.00 3.54 3.83 4.54 29.82 Биологија 40 69.82
3 ЗЗС003 Немања Зоран Гајић 3.50 3.88 3.31 3.29 27.96 Биологија 56 83.96
4 ЗЗС004 Милош Мијодраг Шпирић 3.53 3.50 2.92 3.21 26.32 Биологија 56 82.32
5 ЗЗС005 Анђела Драган Милошевић 2.80 2.55 2.64 3.66 23.30 Биологија 56 79.30
6 ЗЗС006 Љиљана Горан Вучић 4.15 4.54 4.58 4.50 35.54 Биологија 58 93.54
7 ЗЗС007 Ксенија Дејан Перовић 3.92 4.15 4.50 4.67 34.48 Биологија 58 92.48
8 ЗЗС008 Сања Драган Васић 3.50 3.77 3.69 4.18 30.28 Биологија 56 86.28
9 ЗЗС009 Марко Млађан Марковић 3.07 3.00 3.08 3.54 25.38 Биологија 34 59.38
10 ЗЗС010 Јелена Благоје Лалић 3.42 3.08 3.64 3.55 27.38 Биологија 56 83.38
11 ЗЗС011 АНђела Габриел Јовановић 3.50 3.35 4.15 3.58 29.16 Биологија 24 53.16
12 ЗЗС012 Анђела Гордана Девић 3.92 3.77 3.69 3.60 29.96 Биологија 46 75.96
13 ЗЗС013 Ирена Дејан Станковић 4.07 4.53 4.31 4.31 34.44 Биологија 58 92.44
14 ЗЗС014 Денис Саша Живковић 3.38 3.85 3.85 3.92 30.00 Биологија 48 78.00
15 ЗЗС015 Јован Саша Миловановић 4.54 4.00 3.92 4.54 34.00 Биологија 44 78.00
16 ЗЗС016 Зорана Зоран Младеновић 4.54 4.54 4.58 4.75 36.82 Биологија 58 94.82
17 ЗЗС017 Никола Гојко Боромиса 3.88 4.13 3.85 4.64 33.00 Биологија 40 73.00
18 ЗЗС018 АНђела Јовица Лазић 2.43 2.85 3.58 3.92 25.56 Биологија 34 59.56
19 ЗЗС019 Оливера Зоран Рајчић 3.31 3.69 4.08 4.08 30.32 Биологија 54 84.32
20 ЗЗС020 Јована Драган Петковић 2.78 3.76 3.83 3.61 27.96 Биологија 52 79.96
21 ЗЗС021 Ђорђе Небојша Ђорђевић 4.00 3.54 2.67 2.67 25.76 Биологија 26 51.76
22 ЗЗС022 Стефан Славиша  Ранђеловић 3.13 2.93 3.00 3.15 24.42 Хемија 44 68.42

 

 

Машинство

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 М001 Алекса Небојша Милановић 3.60 3.50 4.07 3.57 29.48 Математика 30 59.48
2 М002 Радослав Јовица Стојићевић 4.07 3.60 3.58 3.75 30.00 Математика 36 66.00
3 М003 Ненад Горан Мијајловић 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика 60 100.00
4 М004 Илија Драган Стојадиновић 2.75 2.61 2.60 2.60 21.12 Математика 30 51.12
5 М005 Марија Драган Јовановић 4.00 4.63 4.54 4.50 35.34 Математика 39 74.34
6 М006 Александра Синиша Митровић 4.81 4.80 4.83 4.82 38.52 Математика 60 98.52
7 М007 Тамара Радиша Пауновић 4.50 3.35 4.61 4.83 34.58 Математика 32 66.58
8 М008 Санела Јован Стокић 2.81 3.00 2.92 3.57 24.60 Математика 30 54.60
9 М009 Тијана Јовица Јовановић 3.50 2.78 3.00 2.83 24.22 Математика 30 54.22
10 М010 Зоран Љупчо Спасић 2.87 2.80 2.92 2.72 22.62 Математика 42 64.62
11 М011 Никола Славиша Аритоновић 4.40 4.07 3.54 3.62 31.26 Математика 44 75.26
12 М012 Вељко Дарко Рупар 3.91 4.50 4.69 4.17 34.54 Математика 33 67.54
13 М013 Тијана Зоран Вукчевић 3.20 3.35 3.31 4.08 27.88 Математика 40 67.88
14 М014 Милан Предраг Фусуљевић 4.50 4.20 3.67 4.08 32.90 Математика 30 62.90
15 М015 Андреја Светислав Смољановић 4.08 3.50 3.92 3.17 29.34 Математика 37 66.34
16 М016 Стефан Игор Станојловић 4.64 4.00 4.33 4.50 34.94 Математика 36 70.94
17 М017 Сања Новица Кос 3.67 2.94 3.00 2.40 24.02 Математика 38 62.02
18 М018 Горан Првослав Живановић 2.91 3.07 3.00 3.17 24.30 Математика 30 54.30

 

 

Заштита биља

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 ЗБ001 Љубица Душан Пршо 3.77 3.00 3.92 3.62 28.62 Биологија 60 88.62
2 ЗБ002 Милан Драган Стојиловић 3.76 3.64 3.18 3.70 28.56 Биологија 44 72.56
3 ЗБ003 Снежана Радослав Гајић 2.67 2.92 2.67 2.42 21.36 Биологија 42 63.36
4 ЗБ004 Илија Добриша Милетић 4.62 4.58 4.54 4.38 36.24 Биологија 48 84.24
5 ЗБ005 Филип Зоран Бајчић 4.29 4.55 4.36 4.60 35.60 Биологија 52 87.60
6 ЗБ006 Дарко Дејан Аћимовић 2.94 3.09 3.45 3.40 25.76 Биологија 40 65.76
7 ЗБ007 Милан Горан Јовановић 4.00 4.00 4.09 4.30 32.78 Биологија 52 84.78
8 ЗБ008 Анђела Драган Јовановић 2.69 2.42 2.38 2.31 19.60 Биологија 42 61.60
9 ЗБ009 Стефан Горан Раденковић 4.38 4.54 5.00 5.00 37.84 Биологија 58 95.84
10 ЗБ010 Љубица Душан Јовановић 4.50 4.07 4.54 5.00 36.22 Хемија 44 80.22
11 ЗБ011 Немања Бобан Марковић 3.23 3.83 3.62 3.54 28.44 Биологија 32 60.44
12 ЗБ012 Урош Милан Његић 4.24 4.00 3.64 3.90 31.56 Биологија 34 65.56
13 ЗБ013 Сузана Слободан Мишић 2.80 3.00 3.50 3.21 25.02 Биологија 56 81.02

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

RB Редни број пријаве Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит Поена са испита Укупно
I II III IV
1 ПТИН001 Милица Јовица Бијанић 3.08 3.08 3.50 3.83 26.98 Биологија 44 70.98
2 ПТИН002 Милица Зоран Кељевић 3.85 3.77 3.92 3.67 30.42 Биологија 56 86.42
3 ПТИН003 Милица Владан Јаћовић 2.92 3.50 4.64 3.93 29.98 Биологија 44 73.98
4 ПТИН004 Душан Зоран Новковић 2.38 2.42 2.86 2.64 20.60 Биологија 48 68.60
5 ПТИН005 Маја Дејан Петровић 3.94 4.55 4.55 4.60 35.28 Биологија 46 81.28
6 ПТИН006 АНђела Слађан Ђукић 3.60 3.69 4.78 4.40 32.94 Биологија 58 90.94
7 ПТИН007 Ђорђе Драган Младеновић 2.53 2.87 3.14 2.86 22.80 Хемија 32 54.80
8 ПТИН008 Стефан Зоран Анђелковић 3.77 3.00 3.21 3.14 26.24 Хемија 42 68.24
9 ПТИН009 Теодора Саша Цветковић 3.87 3.50 3.43 3.93 29.46 Хемија 44 73.46
10 ПТИН010 Никола Славомир Голубовић 3.69 3.58 3.79 4.14 30.40 Хемија 44 74.40
11 ПТИН011 Лука Предрага Мађарић 4.53 3.53 3.75 3.50 30.62 Биологија 38 68.62
12 ПТИН012 Наталија Александар Константиновић 4.00 3.50 4.57 4.29 32.72 Биологија 56 88.72
13 ПТИН013 Стефан Дејан Стевић 3.69 3.58 3.57 4.14 29.96 Биологија 48 77.96
14 ПТИН014 Ивана Мирослав Симеуновић 3.71 3.77 4.08 4.54 32.20 Биологија 56 88.20
15 ПТИН015 Јована Дејана Константиновић 3.00 2.92 2.83 2.92 23.34 Биологија 56 79.34
16 ПТИН016 Наталија  Дејан Флорић 4.54 4.50 4.21 4.00 34.50 Хемија 34 68.50
17 ПТИН017 Александра Милорад МИлутиновић 4.62 4.33 4.62 4.62 36.38 Биологија 56 92.38
18 ПТИН018 Александра Славиша  Станковић 3.83 3.23 3.77 4.54 30.74 Биологија 44 74.74
19 ПТИН019 Наташа Ивица Павловски 4.50 4.63 4.69 4.50 36.64 Биологија 56 92.64
20 ПТИН020 Јована Миодраг Чолић 3.50 3.36 3.73 4.27 29.72 Биологија - -
21 ПТИН021 Марина Јовица Живојиновић 3.93 4.31 3.93 4.57 33.48 Биологија 56 89.48
22 ПТИН022 Нина Добрица Јовановић 5.00 4.90 5.00 4.60 39.00 Биологија 58 97.00
23 ПТИН023 Марија Бобан Јовановић 3.33 2.94 3.07 2.93 24.54 Биологија 56 80.54

 

 

 Програм афирмативне мере уписа припадника ромске националне мањине