Листа пријављених кандидата за полагење пријемног испита - 26.06.2018.

 


Електротехника и рачунарство
 

 


Заштита Животне Средине

 


Машинство
 

 

 
Заштита биља
 
Прехрамбена Технологија
и нутриционизам  
  upis
Програм афирмативне мере
уписа припадника ромске
националне мањине

 

 

 

Електротехника и рачунарство

 

RB Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит
I II III IV
1 Миљана Дејан Брадић 3.08 2.14 2.62 3.75 23.18 Математика
2 Павле Момир Радојковић 2.86 3.14 3.53 3.35 25.76 Математика
3 Стефан Саша Џунић 3.73 3.50 4.15 4.00 30.76 Математика
4 Стефан Ивица Станојевић 3.80 2.71 3.38 4.50 28.78 Математика
5 Снежана Јовица Миливојевић Вићовац 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика
6 Владан Бранко Вићовац 4.60 4.60 4.69 4.85 37.48 Математика
7 Марко Небојша Николић 3.60 3.35 3.76 3.50 28.42 Математика
8 Весна Радисав Мијатовић 3.93 4.07 4.38 4.64 34.04 Математика
9 Лука Владан Вратоњић 4.06 4.00 4.00 3.50 31.12 Математика
10 Михаило Радиша Филиповић 4.13 3.57 3.76 4.28 31.48 Математика
11 Иван Саша Лупшић 4.13 3.93 3.67 3.67 30.80 Математика
12 Милош Дејан МИшић 3.88 4.19 3.85 3.93 31.70 Математика
13 Андреја Горан Живковић 3.20 3.00 3.53 3.57 26.60 Математика
14 Жељко Живорад Рајић 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика
15 Никола Горан Пајкић 3.54 3.08 3.00 2.46 24.16 Математика
16 Никола Добривоје Ђорђевић 4.20 4.13 3.83 3.58 31.48 Математика
17 Ивана Дејан Филиповић 3.15 3.54 4.69 4.54 31.84 Математика
18 Никола Владан Војиновић 4.00 3.00 3.91 4.69 31.20 Математика
19 Милан Топлица Нешић 3.80 3.50 4.00 4.50 31.60 Математика
20 Душан Владимир Живковић 4.00 4.13 4.50 4.75 34.76 Математика
21 Немања Зоран Јавремовић 3.75 3.78 3.50 3.85 29.76 Математика
22 Јован Младен Миленковић 3.50 3.27 3.85 3.92 29.08 Математика
23 Александар Срђан Коцић 3.93 2.53 3.17 2.83 24.92 Математика
24 Жарко Радиша Станковић 2.45 3.00 3.33 2.90 23.36 Математика
25 Давид Дејан Радић 4.60 4.40 4.00 4.17 34.34 Математика
26 Давид Бајрам Морина 3.13 2.73 3.08 3.08 24.04 Математика
27 Милош Ивица Николић 4.06 3.50 3.53 3.92 30.02 Математика
28 Немања Драган Вукановић 3.20 2.94 2.61 3.00 23.50 Математика
29 Михајло Бобан Шпирић 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика
30 Драган Дејан Божић 3.86 2.94 2.78 3.31 25.78 Математика
31 Михајло Михајло Јовановић 4.53 3.60 3.09 4.00 30.44 Математика
32 Александар Радомир Костадиновић 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Математика
33 Јован Славица Мишић 3.80 3.33 2.91 3.38 26.84 Математика
34 Марко Ненад Драгуцановић 3.80 3.69 3.54 3.86 29.78 Математика
35 Стефан Срђан Секулић 3.73 4.53 4.08 4.58 33.84 Математика
36 Ненад Драган Јаношевић 2.86 2.85 3.16 3.15 24.04 Математика
37 Александар  Власта  Јовановић 3.00 3.00 3.23 3.25 24.96 Математика
38 Игор Небојша Голубовић 3.26 3.54 3.64 3.50 27.88 Математика
39 Милош Драган Стојадиновић 3.13 2.86 2.75 3.00 23.48 Математика
40 Давид Звездан Лазић 3.73 2.53 3.33 3.67 26.52 Математика
41 Маријана Властимир Илић 4.53 4.13 4.33 4.75 35.48 Математика
42 Анабела Дејан Мијуца 4.80 5.00 4.83 4.67 38.60 Математика

 

 

Заштита животне средине

 

RB Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит
I II III IV
1 Владимир Љубомир Малезановић 3.13 3.08 3.56 4.20 27.94 Биологија
2 Даница Драшко Ђурић 3.00 3.54 3.83 4.54 29.82 Биологија
3 Немања Зоран Гајић 3.50 3.88 3.31 3.29 27.96 Биологија
4 Милош Мијодраг Шпирић 3.53 3.50 2.92 3.21 26.32 Биологија
5 Анђела Драган Милошевић 2.80 2.55 2.64 3.66 23.30 Биологија
6 Љиљана Горан Вучић 4.15 4.54 4.58 4.50 35.54 Биологија
7 Ксенија Дејан Перовић 3.92 4.15 4.50 4.67 34.48 Биологија
8 Сања Драган Васић 3.50 3.77 3.69 4.18 30.28 Биологија
9 Марко Млађан Марковић 3.07 3.00 3.08 3.54 25.38 Биологија
10 Јелена Благоје Лалић 3.42 3.08 3.64 3.55 27.38 Биологија
11 АНђела Габриел Јовановић 3.50 3.35 4.15 3.58 29.16 Биологија
12 Анђела Гордана Девић 3.92 3.77 3.69 3.60 29.96 Биологија
13 Ирена Дејан Станковић 4.07 4.53 4.31 4.31 34.44 Биологија
14 Денис Саша Живковић 3.38 3.85 3.85 3.92 30.00 Биологија
15 Јован Саша Миловановић 4.54 4.00 3.92 4.54 34.00 Биологија
16 Зорана Зоран Младеновић 4.54 4.54 4.58 4.75 36.82 Биологија
17 Никола Гојко Боромиса 3.88 4.13 3.85 4.64 33.00 Биологија
18 АНђела Јовица Лазић 2.43 2.85 3.58 3.92 25.56 Биологија
19 Оливера Зоран Рајчић 3.31 3.69 4.08 4.08 30.32 Биологија
20 Јована Драган Петковић 2.78 3.76 3.83 3.61 27.96 Биологија
21 Ђорђе Небојша Ђорђевић 4.00 3.54 2.67 2.67 25.76 Биологија
22 Стефан Славиша  Ранђеловић 3.13 2.93 3.00 3.15 24.42 Хемија
23 Сузана Слободан Мишић 2.80 3.00 3.50 3.21 25.02 Биологија

 

 

Машинство

 

RB Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит
I II III IV
1 Алекса Небојша Милановић 3.60 3.50 4.07 3.57 29.48 Математика
2 Радослав Јовица Стојићевић 4.07 3.60 3.58 3.75 30.00 Математика
3 Ненад Горан Мијајловић 5.00 5.00 5.00 5.00 40.00 Математика
4 Илија Драган Стојадиновић 2.75 2.61 2.60 2.60 21.12 Математика
5 Марија Драган Јовановић 4.00 4.63 4.54 4.50 35.34 Математика
6 Александра Синиша Митровић 4.81 4.80 4.83 4.82 38.52 Математика
7 Тамара Радиша Пауновић 4.50 3.35 4.61 4.83 34.58 Математика
8 Санела Јован Стокић 2.81 3.00 2.92 3.57 24.60 Математика
9 Тијана Јовица Јовановић 3.50 2.78 3.00 2.83 24.22 Математика
10 Зоран Љупчо Спасић 2.87 2.80 2.92 2.72 22.62 Математика
11 Никола Славиша Аритоновић 4.40 4.07 3.54 3.62 31.26 Математика
12 Вељко Дарко Рупар 3.91 4.50 4.69 4.17 34.54 Математика
13 Тијана Зоран Вукчевић 3.20 3.35 3.31 4.08 27.88 Математика
14 Милан Предраг Фусуљевић 4.50 4.20 3.67 4.08 32.90 Математика
15 Андреја Светислав Смољановић 4.08 3.50 3.92 3.17 29.34 Математика
16 Стефан Игор Станојловић 4.64 4.00 4.33 4.50 34.94 Математика
17 Сања Новица Кос 3.67 2.94 3.00 2.40 24.02 Математика
18 Горан Првослав Живановић 2.91 3.07 3.00 3.17 24.30 Математика

 

 

Заштита биља

 

RB Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит
I II III IV
1 Љубица Душан Пршо 3.77 3.00 3.92 3.62 28.62 Биологија
2 Милан Драган Стојиловић 3.76 3.64 3.18 3.70 28.56 Биологија
3 Снежана Радослав Гајић 2.67 2.92 2.67 2.42 21.36 Биологија
4 Илија Добриша Милетић 4.62 4.58 4.54 4.38 36.24 Биологија
5 Филип Зоран Бајчић 4.29 4.55 4.36 4.60 35.60 Биологија
6 Дарко Дејан Аћимовић 2.94 3.09 3.45 3.40 25.76 Биологија
7 Милан Горан Јовановић 4.00 4.00 4.09 4.30 32.78 Биологија
8 Анђела Драган Јовановић 2.69 2.42 2.38 2.31 19.60 Биологија
9 Стефан Горан Раденковић 4.38 4.54 5.00 5.00 37.84 Биологија
10 Љубица Душан Јовановић 4.50 4.07 4.54 5.00 36.22 Хемија
11 Немања Бобан Марковић 3.23 3.83 3.62 3.54 28.44 Биологија
12 Урош Милан Његић 4.24 4.00 3.64 3.90 31.56 Биологија

 

 

Прехрамбена технологија и нутриционизам

 

RB Име Име једног родитеља Презиме Успех из средње школе Број бодова Испит
I II III IV
1 Милица Јовица Бијанић 3.08 3.08 3.50 3.83 26.98 Биологија
2 Милица Зоран Кељевић 3.85 3.77 3.92 3.67 30.42 Биологија
3 Милица Владан Јаћовић 2.92 3.50 4.64 3.93 29.98 Биологија
4 Душан Зоран Новковић 2.38 2.42 2.86 2.64 20.60 Биологија
5 Маја Дејан Петровић 3.94 4.55 4.55 4.60 35.28 Биологија
6 АНђела Слађан Ђукић 3.60 3.69 4.78 4.40 32.94 Биологија
7 Ђорђе Драган Младеновић 2.53 2.87 3.14 2.86 22.80 Хемија
8 Стефан Зоран Анђелковић 3.77 3.00 3.21 3.14 26.24 Хемија
9 Теодора Саша Цветковић 3.87 3.50 3.43 3.93 29.46 Хемија
10 Никола Славомир Голубовић 3.69 3.58 3.79 4.14 30.40 Хемија
11 Лука Предрага Мађарић 4.53 3.53 3.75 3.50 30.62 Биологија
12 Наталија Александар Константиновић 4.00 3.50 4.57 4.29 32.72 Биологија
13 Стефан Дејан Стевић 3.69 3.58 3.57 4.14 29.96 Биологија
14 Ивана Мирослав Симеуновић 3.71 3.77 4.08 4.54 32.20 Биологија
15 Јована Дејана Константиновић 3.00 2.92 2.83 2.92 23.34 Биологија
16 Наталија  Дејан Флорић 4.54 4.50 4.21 4.00 34.50 Хемија
17 Александра Милорад МИлутиновић 4.62 4.33 4.62 4.62 36.38 Биологија
18 Александра Славиша  Станковић 3.83 3.23 3.77 4.54 30.74 Биологија
19 Наташа Ивица Павловски 4.50 4.63 4.69 4.50 36.64 Биологија
20 Јована Миодраг Чолић 3.50 3.36 3.73 4.27 29.72 Биологија
21 Марина Јовица Живојиновић 3.93 4.31 3.93 4.57 33.48 Биологија
22 Нина Добрица Јовановић 5.00 4.90 5.00 4.60 39.00 Биологија

 

 

Програм афирмативне мере уписа припадника ромске националне мањине